Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
M 131.1405 + M 131.1280 | |
![]() | Informace o fotografii: - Místo focení: Noutonice - Datum: 5.4.2008 - Autor: TAURUS ![]() - Pozn.: do Okoře bez oře - Zobrazeno: 2880x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 5 - Rating od uživatelů: 5 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
bazala: ty plakáty na boku zajistily pořadatelům finanční krytí akce... ;-)
Je to zajímavá dobová souprava, ale ty plakáty na boku, to je hnus velebnosti.Já nevím, že pořadatelům stojí za to historickou soupravu takto ošklivě poznamenat.
Jinak kolego swayere hurvínek 1280 ZMZ má trochu vyšisovaný nátěr, ale ani v běžném provozu se to nikdy nelesklo jako psí k....hlavně, že jezdí.
Jinak kolego swayere hurvínek 1280 ZMZ má trochu vyšisovaný nátěr, ale ani v běžném provozu se to nikdy nelesklo jako psí k....hlavně, že jezdí.
06.04.2008 (20:25)
Pěkná fotka. Za 5*.
no, hurvajs, to je toho... jó, to já, když byla mladá, to byly, panečku, soupravy.
Krása a ne bez nápadu, fotka se mi líbí celkově a také okolní krajina je povedená. >5*
Naopak, já bych řekl, má to nápad i provedení, návěstidlo, železniční přejezd, pěkná obloha, fajn horizont a v neposlední řadě pěkná souprava, u mě 4 - 5.
06.04.2008 (12:29)
Chtělo by se říct až bez nápadu...
3*
3*
>ÚPA: Co na této fotce shledáváš tak smutného?
Jinak samotná fotka je pěkná 5*
Jinak samotná fotka je pěkná 5*
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko












