Komentáre môžu vkladať iba registrovaní užívatelia.
Pred vložením komentára je potrebné se buď prihlásiť, alebo zaregistrovať.
242.242-6 | |
![]() | Informace o fotografii: - Úsek: K.Vary-Sedlec - Karlovy Vary (pod Kremací) - Datum: 10.11.2010 - Autor: Paya ![]() - Zobrazeno: 3232x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 4 - Rating od uživatelů: 3 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
18.11.2010 (0:20)
Jako hezký pohled, ale přijde mi to nějaké rozostřené..
Pro obrázky vláčků s hrady, zámky či kostely na pozadí mám taky slabost. Takže jsem pak možná trochu nekritický. Pročež se mi to foto velmi líbí. A sehnat na foto v tuhle dobu sluníčko, kostel, vlak a ještě mašinu s takovým číslem současně, tak to už je docela dost štístko. Gratuluju!
18.11.2010 (0:59)
IR: Mám na tento flek tak 20min cesty. Mohu sem jít tedy v jakékoliv roční období. Mohl sem tu zajít třeba v létě kdy bylo nádherný počásko ale snažím se fotit i bez násvitu, chodím i v dešti a zrovna padlo na tento den. V šuplíku zásoba je ale zrovna padlo na tento den, kdy sluníčko (po 10 min průjezdu této Tramvaje s magickým číslem) zalezlo.
Jsem rád Kolego, že sem tě s tímto záběrem potěšil ;-)
Jsem rád Kolego, že sem tě s tímto záběrem potěšil ;-)
Komentáre vyjadrujú názory čitateľov.
Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za ich obsah.
- akreditovaný fotograf alebo člen ŽP,
- správca galérie alebo admin ŽP
Pridať komentár
Prihlásenie
© 2001 - 2026 ŽelPage
- správcovia - otázky a odpovede
Info
informacni okenko












