Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:11 | 4:11 | 4300 | Bylnice (2:50) | Staré Město u Uherského Hradiště (4:22) | - / 5 |
4:19 | 4:19 | 4331 | Uherské Hradiště (4:18) | Bojkovice město (5:04) | |
4:39 | | 2241 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:31) | | |
4:38 | 4:43 | 4321 | Veselí nad Moravou (4:20) | Bojkovice (5:32) | - / 3 |
| 4:53 | 2240 | | Staré Město u Uherského Hradiště (5:05) | - / 5 |
5:14 | 5:14 | 2207 | Uherské Hradiště (5:13) | Uherské Hradiště (0:00) | |
5:19 | 5:20 | 4330 | Bojkovice (4:40) | Staré Město u Uherského Hradiště (5:31) | - / 5 |
5:34 | | 2243 | Staré Město u Uherského Hradiště (5:16) | | |
5:40 | 5:43 | 1720 | Bojkovice (5:03) | Brno hlavní nádraží (7:34) | - / 2 |
5:40 | 5:43 | 4323 | Veselí nad Moravou (5:21) | Bojkovice (6:33) | - / 3 |
| 5:44 | 2242 | | Staré Město u Uherského Hradiště (5:55) | - / 5 |
6:24 | 6:24 | 4351 | Uherské Hradiště (6:23) | Luhačovice (7:36) | |
6:29 | 6:30 | 4332 | Bojkovice (5:48) | Staré Město u Uherského Hradiště (6:55) | - / 3 |
6:57 | | 2273 | Uherské Hradiště (6:55) | | |
7:00 | 7:02 | 4334 | Bojkovice (6:15) | Uherské Hradiště (7:06) | - / 3 |
7:12 | 7:13 | 1722 | Bylnice (5:52) | Brno hlavní nádraží (8:53) | - / 3 |
| 7:15 | 2270 | | Uherské Hradiště (7:19) | - / 5 |
7:23 | 7:23 | 4303 | Uherské Hradiště (7:21) | Vlárský průsmyk (9:17) | |
7:52 | 7:53 | 4336 | Bojkovice (7:04) | Staré Město u Uherského Hradiště (8:05) | - / 5 |
8:08 | | 2275 | Uherské Hradiště (8:07) | | |
8:27 | 8:27 | R 720 | Bohumín (6:18) | Luhačovice (9:06) | |
8:25 | 8:30 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) | - / 3 |
| 8:31 | 2244 | | Staré Město u Uherského Hradiště (8:41) | vlevo / 4 |
9:13 | | 2245 | Staré Město u Uherského Hradiště (8:53) | | |
9:26 | 9:27 | 1721 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Vlárský průsmyk (11:02) | - / 3 |
| 9:29 | 2246 | | Staré Město u Uherského Hradiště (9:56) | - / 5 |
10:09 | 10:10 | 4304 | Bylnice (8:45) | Staré Město u Uherského Hradiště (10:31) | - / 5 |
10:24 | 10:24 | 4335 | Staré Město u Uherského Hradiště (10:08) | Bojkovice město (11:33) | |
10:50 | 10:51 | R 706 | Luhačovice (10:14) | Praha hlavní nádraží (16:02) | - / 5 |
11:26 | 11:26 | 2221 | Staré Město u Uherského Hradiště (11:18) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:38) | |
11:37 | 11:37 | 4306 | Vlárský průsmyk (10:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (11:56) | - / 5 |
11:33 | 11:40 | 1723 | Brno hlavní nádraží (9:35) | Bojkovice (12:22) | - / 3 |
11:33 | 11:40 | 4355 | Veselí nad Moravou (11:14) | Luhačovice (12:27) | - / 3 |
12:24 | | 2249 | Staré Město u Uherského Hradiště (12:08) | | |
12:39 | 12:40 | 4357 | Veselí nad Moravou (12:19) | Luhačovice (13:50) | - / 3 |
12:37 | 12:42 | 4354 | Luhačovice (11:47) | Veselí nad Moravou (13:02) | - / 2 |
| 12:43 | 2248 | | Staré Město u Uherského Hradiště (13:11) | - / 5 |
12:54 | 12:54 | R 722 | Přerov (12:03) | Luhačovice (13:34) | |
13:38 | 13:39 | 4342 | Bojkovice (12:51) | Staré Město u Uherského Hradiště (13:50) | - / 5 |
14:17 | 14:17 | 4305 | Uherské Hradiště (14:15) | Vlárský průsmyk (16:03) | |
14:29 | | 2277 | Uherské Hradiště (14:27) | | |
14:41 | 14:42 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) | - / 3 |
| 14:44 | 2274 | | Uherské Hradiště (14:48) | - / 5 |
15:10 | | 2251 | Staré Město u Uherského Hradiště (14:57) | | |
15:21 | 15:22 | 1727 | Brno hlavní nádraží (13:34) | Bylnice (16:45) | - / 3 |
15:17 | 15:23 | 4356 | Luhačovice (14:30) | Staré Město u Uherského Hradiště (15:42) | - / 5 |
15:31 | 15:31 | 4339 | Staré Město u Uherského Hradiště (15:22) | Bojkovice (16:20) | |
15:56 | 15:57 | R 1504 | Luhačovice (15:18) | Praha hlavní nádraží (21:02) | - / 5 |
16:11 | 16:12 | R 721 | Luhačovice (15:28) | Bohumín (18:27) | - / 5 |
16:19 | 16:19 | 4167 | Kyjov (15:20) | Pitín zastávka (17:38) | |
16:44 | 16:45 | 1732 | Bojkovice (16:04) | Brno hlavní nádraží (18:38) | - / 3 |
16:44 | 16:45 | 14116 | Bojkovice (16:04) | Hodonín (17:51) | - / 3 |
| 16:48 | 2250 | | Staré Město u Uherského Hradiště (17:06) | - / 5 |
16:51 | | 2253 | Staré Město u Uherského Hradiště (16:43) | | |
| 16:56 | 2276 | | Uherské Hradiště (16:59) | - / 5 |
17:28 | | 2255 | Staré Město u Uherského Hradiště (17:20) | | |
17:30 | 17:32 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) | - / 3 |
17:28 | 17:33 | 1729 | Brno hlavní nádraží (15:33) | Bojkovice (18:20) | - / 2 |
| 17:34 | 2252 | | Staré Město u Uherského Hradiště (17:54) | vlevo / 4 |
18:14 | 18:14 | 4343 | Staré Město u Uherského Hradiště (18:05) | Bojkovice (18:58) | |
18:28 | | 2279 | Uherské Hradiště (18:27) | | |
18:41 | 18:43 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) | - / 3 |
18:41 | 18:43 | 1734 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:38) | - / 3 |
| 18:44 | 2254 | | Staré Město u Uherského Hradiště (18:57) | - / 5 |
18:52 | 18:52 | 4345 | Staré Město u Uherského Hradiště (18:43) | Bojkovice město (19:45) | |
19:28 | | 2257 | Staré Město u Uherského Hradiště (19:20) | | |
19:28 | 19:32 | 1731 | Brno hlavní nádraží (17:35) | Bojkovice (20:14) | - / 3 |
| 19:33 | 2256 | | Staré Město u Uherského Hradiště (19:43) | - / 5 |
19:55 | 19:56 | 4344 | Bojkovice (19:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (20:28) | - / 5 |
20:02 | 20:02 | 4347 | Staré Město u Uherského Hradiště (19:54) | Bojkovice město (20:51) | |
20:45 | 20:45 | 4346 | Bojkovice město (20:01) | Uherské Hradiště (20:49) | - / 5 |
20:51 | | 2259 | Staré Město u Uherského Hradiště (20:39) | | |
20:54 | 20:55 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) | - / 3 |
| 20:57 | 2258 | | Staré Město u Uherského Hradiště (21:34) | vlevo / 4 |
21:25 | | 2281 | Uherské Hradiště (21:24) | | |
21:28 | 21:29 | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | Bylnice (22:47) | - / 3 |
| 21:30 | 2280 | | Uherské Hradiště (21:33) | vlevo / 4 |
22:10 | 22:10 | 4349 | Staré Město u Uherského Hradiště (22:02) | Bojkovice město (22:49) | |
22:07 | 22:14 | 4358 | Luhačovice (21:23) | Veselí nad Moravou (22:41) | - / 3 |