Vlak 4358 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Luhačovice | 21:23 | -/1 | |||
Biskupice u Luhačovic | x | 21:28 | 21:28 | ||
Polichno | x | 21:30 | 21:30 | ||
Újezdec u Luhačovic | 21:37 | 21:43 | -/2 | 3 spoje | |
Uherský Brod | 21:47 | 21:50 | -/3 | 2 spoje | |
Havřice | x | 21:53 | 21:53 | ||
Hradčovice | 21:57 | 21:57 | -/2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 22:01 | 22:01 | |||
Vésky | x | 22:04 | 22:04 | ||
Kunovice | 22:07 | 22:14 | -/3 | 1 spoj | |
Uherské Hradiště | 22:18 | 22:21 | -/2 | ||
Kunovice zastávka | 22:25 | 22:25 | |||
Ostrožská Nová Ves | 22:30 | 22:30 | -/3 | ||
Uherský Ostroh | 22:35 | 22:36 | -/2 | ||
Veselí nad Moravou | 22:41 | 2/- |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci