Vlak 1736 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vlárský průsmyk | 19:29 | -/3 | |||
Svatý Štěpán | 19:32 | 19:32 | |||
Bylnice | 19:36 | 19:37 | -/3 | 1 spoj | |
Popov | 19:42 | 19:42 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 19:48 | 19:48 | -/3 | ||
Divnice | 19:50 | 19:51 | |||
Slavičín | 19:55 | 19:56 | -/3 | ||
Hostětín | 20:01 | 20:02 | |||
Pitín zastávka | 20:09 | 20:09 | |||
Bojkovice město | 20:13 | 20:13 | |||
Bojkovice | 20:16 | 20:16 | -/3 | 2 spoje | |
Záhorovice | 20:19 | 20:20 | |||
Nezdenice | 20:23 | 20:23 | -/3 | ||
Šumice | 20:26 | 20:26 | |||
Újezdec u Luhačovic | 20:30 | 20:31 | -/4 | 2 spoje | |
Uherský Brod | 20:35 | 20:36 | -/3 | ||
Havřice | 20:38 | 20:39 | |||
Hradčovice | 20:43 | 20:44 | -/2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 20:48 | 20:48 | |||
Vésky | 20:51 | 20:51 | |||
Kunovice | 20:54 | 20:55 | -/3 | 3 spoje | |
Veselí nad Moravou | 21:07 | 21:08 | 2/- | 1 spoj | |
Bzenec | 21:17 | 21:18 | -/4 | 1 spoj | |
Vracov | 21:22 | 21:22 | |||
Kyjov | 21:32 | 21:33 | -/4 | 1 spoj | |
Nemotice | 21:46 | 21:47 | -/4 | ||
Nesovice | 21:55 | 21:56 | -/4 | ||
Bučovice | 22:02 | 22:03 | -/3 | ||
Slavkov u Brna | 22:12 | 22:12 | -/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 22:38 | III/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci