..: Events list - nejbližší měsíc :..
CZE  SKK  GER  AUT  HUN  POL
Sat 3.1. - Sun 27.12.
Pravidelné víkendy v Modelovém království ve Žďáru nad Sázavou. Otevřeno vždy v sobotu a neděli od 10 do 17 hodin.
Dům Kultury - Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou 1


Sat 4.7. - Sun 12.7.

4.7. Zvolen - Lučenec - Veľký Krtíš - Lučenec - Rožňava
5.7. Rožňava - Plešivec - Muráň, Slavošovce - Plešivec - Rožňava
6.7. Rožňava - Turňa nad Bodvou
(dále program bez zvláštních vlaků v Miškolci a Košicích)
10.7. Košice - Rožňava - Betliar - Dobšiná (a strojově do Zvolena)

M 262.0180 (830.180-6) KŽC M 262.0180 (830.180-6) KŽC


Sat 4.7. - Sat 29.8.
Prohlídka areálu muzea, výstava lokomotiv.

Jízdy parních vlaků: 11.7., 25.7., 8.8., 22.8.
Jízdy motorových vlaků: 4.7., 18.7., 1.8., 15.8., 29.8.

Odjezdy od 10:00 do 18:00 každou celou hodinu, ve dnech provozu parních vlaků navíc jízdy důlního vlaku - odjezdy od 10:15 do 17:15 vždy 15 minut po celé. Jízdné je součástí celodenního vstupného - dospělý 80 Kč, dítě 40 Kč, rodinná (2 dospělí + 2 děti) 200 Kč, ZTP a ZTP/P zdarma. V důlním vlaku symbolické jízdné 10 Kč za osobu.

Zbýšov (důl Jindřich) - Babice u Rosic a zpět
BND 30 BND 30 BS 80 BS 80 DH 70 D DH 70 D

Wed 8.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 10.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Fri 10.7. - Sun 12.7.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 11.7.
Muzejní provoz historických parních vlaků na trati 125, Kněževes-výstava historických drážních vozidel, expozice
Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152 Ci/Ce, Dd Ci/Ce, Dd

Sat 11.7.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 9.30 - Slavonice 10.58
Slavonice 12.09 - Telč 13.26


Sat 11.7.
České dráhy ve spolupráci s Museem Fotoateliér Seidel z Českého Krumlova vypraví zvláštní vlak po stopách historie
České Budějovice 7.40 - Nová Pec 9.35
Nová Pec 16.10 - České Budějovice 18.03

814 814


Sat 11.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 11.7.

Brno hl.n. 9.06 - Zastávka u Brna 9.32
Zastávka u Brna 16.58 - Brno hl.n. 17.34

M 131.1463 M 131.1463

Sat 11.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 11.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 11.7.

Mladějov na Moravě - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
BN 60 H BN 60 H Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1 7x otevřený, 1x uzavřený 7x otevřený, 1x uzavřený

Sat 11.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810


Sat 11.7.
Zvláštní výletní vlaky.
Ve vlaku je řazen vůz s dětským loutkovým divadlem, představení se odehrávají ve vyhlášených stanicích.
(Rovensko pod Troskami, Turnov, Bakov nad Jizerou)
V Bakově nad Jizerou dojde k setkání s motorovými nostalgickými vlaky Mladoboleslavského železničního spolku.

Turnov - Rovensko pod Troskami a zpět
Turnov - Bakov nad Jizerou a zpět

310.0134 310.0134


Sat 11.7. - Sun 12.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 11.7. - Sun 12.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 11.7. - Sun 12.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 11.7. - Sun 12.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sat 11.7. - Sun 12.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 11.7. - Sun 12.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810


Sat 11.7. - Sun 12.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 11.7. - Sun 12.7.

Kadaň 8.25 - Krásný Dvůr 9.11
Krásný Dvůr 9.15 - Radonice u Kadaně 9.42
Radonice u Kadaně 9.52 - Kadaň-Prunéřov 10.42
Kadaň-Prunéřov 10.50 - Podbořany 12.04
Podbořany 12.10 - Kadaň 13.14
Kadaň 14.25 - Radonice u Kadaně 15.05
Radonice u Kadaně 15.16 - Krásný Dvůr 15.43
Krásný Dvůr 15.47 - Kadaň-Prunéřov 16.42
Kadaň-Prunéřov 16.50 - Podbořany 18.02
Podbořany 18.22 - Kadaň 19.28

810 810


Sun 12.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Wed 15.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 17.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Fri 17.7. - Sun 19.7.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 18.7.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 12.40 - Kostelec u Jihlavy 13.48
Kostelec u Jihlavy 14.05 - Telč 17.07


Sat 18.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 18.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené motorovým vozem v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

M 286.0001 M 286.0001 Bmx Bmx

Sat 18.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 18.7.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 18.7.

Mladějov na Moravě - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
BN 60 H BN 60 H Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1 7x otevřený, 1x uzavřený 7x otevřený, 1x uzavřený

Sat 18.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Veselí nad Moravou 1.00 - Velká nad Veličkou 1.18
Velká nad Veličkou 1.30 - Veselí nad Moravou 1.51


Sat 18.7. - Sun 19.7.
Jízdy parních vlaků doprovázené průvodčími v dobových uniformách a četnickou hlídkou; taneční a hudební vystoupení, divadlo pro děti; historické drezíny, modelová a zahradní železnice, funkční Četnická stanice; výstava historie železnice; jízdy historických autobusů, tržiště místních produktů
Bezdružice - Kokašice – Cebiv
310.072 310.072


Sat 18.7. - Sun 19.7.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 18.7. - Sun 19.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 18.7. - Sun 19.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 18.7. - Sun 19.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BNE 50 BNE 50

Sat 18.7. - Sun 19.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
U 57.001 U 57.001


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Kadaň 8.25 - Krásný Dvůr 9.11
Krásný Dvůr 9.15 - Radonice u Kadaně 9.42
Radonice u Kadaně 9.52 - Kadaň-Prunéřov 10.42
Kadaň-Prunéřov 10.50 - Podbořany 12.04
Podbořany 12.10 - Kadaň 13.14
Kadaň 14.25 - Radonice u Kadaně 15.05
Radonice u Kadaně 15.16 - Krásný Dvůr 15.43
Krásný Dvůr 15.47 - Kadaň-Prunéřov 16.42
Kadaň-Prunéřov 16.50 - Podbořany 18.02
Podbořany 18.22 - Kadaň 19.28

810 810


Sat 18.7.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Sat 18.7. - Sun 19.7.
otevřeno 10.00-16.30, vstupné 50/25 Kč
Olomouc, depo


Sun 19.7.

Poprad-Tatry - Starý Smokovec a späť, Starý Smokovec - Tatranská Lomnica a späť
EMU 26.001 Kométa TEVD 22 EMU 26.001 Kométa TEVD 22

Sun 19.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Sun 19.7.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba po předchozí telefonické domluvě od 10 do 16 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Wed 22.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 24.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Fri 24.7. - Sun 26.7.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 25.7.

Bratislava hl.st. - Kúty - Brezová pod Bradlom a späť, Brezová pod Bradlom - Jablonica a späť
M 262.007 Dvašesťdvojka M 262.007 Dvašesťdvojka

Sat 25.7.
Prázdninová jízda parním vlakem údolím řeky Berounky s možností návštěvy hradu Křivoklát, sklárny v Nižboru s ruční výrobou skla, případně Hamousova statku ve Zbečně.
Lužná u Rakovníka 11.50 - Beroun 13.19
Beroun 15.30 - Lužná u Rakovníka 17.20

354.195 354.195 Bam Bam

Sat 25.7.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 9.30 - Slavonice 10.58
Slavonice 13.30 - Telč 15.06


Sat 25.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 25.7.
Tematický výlet do historie hornictví a energetiky historickým motoráčkem
Brno hl.n. 9.06 - Zastávka u Brna 9.32
Zastávka u Brna 16.58 - Brno hl.n. 17.34

M 131.1463 M 131.1463

Sat 25.7.
Pravá železniční nostalgie ve vláčcích tažených parní lokomotivou
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

433.001 433.001 Ce Ce

Sat 25.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 25.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 25.7.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 25.7.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 25.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810


Sat 25.7.
Jízda zvláštního vlaku k příležitosti ukočení provozu stejnosměrné trakce v železniční stanici Púchov. Vlak bude veden lokomotivou řady 141.
Kolín (7.30) - Púchov - Kolín (19.00)
časy jsou předběžné

E 499.1018 bobina jednička E 499.1018 bobina jednička


Sat 25.7.
Zvláštní výletní vlaky.
Ve vlaku je řazen vůz s dětským loutkovým divadlem, představení se odehrávají ve vyhlášených stanicích.
(Rovensko pod Troskami, Turnov, Bakov nad Jizerou)
V Bakově nad Jizerou dojde k setkání s motorovými nostalgickými vlaky Mladoboleslavského železničního spolku.

Turnov - Rovensko pod Troskami a zpět
Turnov - Bakov nad Jizerou a zpět

310.0134 310.0134


Sat 25.7. - Sun 26.7.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 25.7. - Sun 26.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 25.7. - Sun 26.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 25.7. - Sun 26.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sat 25.7. - Sun 26.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
U 57.001 U 57.001


Sat 25.7. - Sun 26.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810


Sat 25.7. - Sun 26.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 25.7. - Sun 26.7.

Kadaň 8.25 - Krásný Dvůr 9.11
Krásný Dvůr 9.15 - Radonice u Kadaně 9.42
Radonice u Kadaně 9.52 - Kadaň-Prunéřov 10.42
Kadaň-Prunéřov 10.50 - Podbořany 12.04
Podbořany 12.10 - Kadaň 13.14
Kadaň 14.25 - Radonice u Kadaně 15.05
Radonice u Kadaně 15.16 - Krásný Dvůr 15.43
Krásný Dvůr 15.47 - Kadaň-Prunéřov 16.42
Kadaň-Prunéřov 16.50 - Podbořany 18.02
Podbořany 18.22 - Kadaň 19.28

810 810


Sun 26.7.

Trenčianska Teplá - Lednické Rovne a späť
M 131.1443 Hurvínek M 131.1443 Hurvínek

Sun 26.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sun 26.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Wed 29.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Thu 30.7. - Sun 2.8.

pátek: Turnov – Libuň - Jičín – Hradec Králové - Jaroměř
sobota: Jaroměř - Hradec Králové – Tyniště n.O. - Choceň a zpět
neděle: Jaroměř - Hradec Králové a zpět
Hradec Králové – Ostroměř – Jičín -Turnov

310.0134 310.0134 T 211.2009 T 211.2009
,


Fri 31.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Fri 31.7. - Sun 2.8.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Fri 31.7.
Historické slavnosti u příležitosti výročí návštěvy císaře Karla IV - středověké tržiště s ukázkou řemesel, jezdecká představení, rytířská klání, slavnostní ohňostroj
Děčín - Kadaň a zpět
556.036 556.036 Bai Bai

Sat 1.8.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 1.8.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené motorovým vozem v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

M 286.0001 M 286.0001 Bmx Bmx

Sat 1.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 1.8.

Praha hl.n. 8.41 - Kácov 11.08
Kácov 16.57 - Praha hl.n. 19.16


Sat 1.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 1.8.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 12.40 - Kostelec u Jihlavy 13.48
Kostelec u Jihlavy 14.05 - Telč 17.07


Sat 1.8.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 1.8.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810


Sat 1.8. - Sun 2.8.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 1.8. - Sun 2.8.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 1.8. - Sun 2.8.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 1.8. - Sun 2.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 1.8. - Sun 2.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BNE 50 BNE 50

Sat 1.8. - Sun 2.8.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 1.8. - Sun 2.8.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810


Sat 1.8. - Sun 2.8.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 1.8. - Sun 2.8.

Kadaň 8.25 - Krásný Dvůr 9.11
Krásný Dvůr 9.15 - Radonice u Kadaně 9.42
Radonice u Kadaně 9.52 - Kadaň-Prunéřov 10.42
Kadaň-Prunéřov 10.50 - Podbořany 12.04
Podbořany 12.10 - Kadaň 13.14
Kadaň 14.25 - Radonice u Kadaně 15.05
Radonice u Kadaně 15.16 - Krásný Dvůr 15.43
Krásný Dvůr 15.47 - Kadaň-Prunéřov 16.42
Kadaň-Prunéřov 16.50 - Podbořany 18.02
Podbořany 18.22 - Kadaň 19.28

810 810


Sat 1.8.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Sun 2.8.

Poprad-Tatry - Starý Smokovec a späť, Starý Smokovec - Tatranská Lomnica a späť
EMU 26.001 Kométa TEVD 22 EMU 26.001 Kométa TEVD 22

Sun 2.8.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Sun 2.8.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba po předchozí telefonické domluvě od 10 do 16 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Wed 5.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 7.8.
Jízda nočního parního vlaku za úplňku.
Černá v Pošumaví 20.23 - Nová Pec 20.49-21.14 - Nové Údolí 22.04
Nové Údolí 23.04 - Nová Pec 23.51-0.11 - Černá v Pošumaví 0.36

310.093 310.093


Fri 7.8.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Fri 7.8. - Sun 9.8.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810


Sat 8.8.
Jeden obrat výletního vlaku z Moravských Budějovic do Jemnice a zpět.
Moravské Budějovice - Jemnice a zpět
706.453 SVD-JZM 706.453 SVD-JZM vyhlídkové vyhlídkové

Sat 8.8.
Zvláštní parní vlak k hradním slavnostem "Křivořezání" nebo prohlídka železničního muzea v Lužné u Rakovníka
Praha-Braník 9.14 - Beroun - Křivoklát - Rakovník - Lužná u Rakovníka 12.35
Lužná u Rakovníka 15.05 - Praha-Braník 18.28

475.179 475.179

Sat 8.8.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 8.8.
Tematický výlet do historie hornictví a energetiky historickým motoráčkem
Brno hl.n. 9.06 - Zastávka u Brna 9.32
Zastávka u Brna 16.58 - Brno hl.n. 17.34

M 131.1463 M 131.1463

Sat 8.8.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 8.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 8.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 8.8.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 9.30 - Slavonice 10.58
Slavonice 12.09 - Telč 13.26


Sat 8.8.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 8.8.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810


Sat 8.8.
Zvláštní výletní vlaky.
Ve vlaku je řazen vůz s dětským loutkovým divadlem, představení se odehrávají ve vyhlášených stanicích.
(Rovensko pod Troskami, Turnov, Bakov nad Jizerou)
V Bakově nad Jizerou dojde k setkání s motorovými nostalgickými vlaky Mladoboleslavského železničního spolku.

Turnov - Rovensko pod Troskami a zpět
Turnov - Bakov nad Jizerou a zpět

310.0134 310.0134


Sat 8.8. - Sun 9.8.
Jízdy parních vlaků doprovázené průvodčími v dobových uniformách a četnickou hlídkou; taneční a hudební vystoupení, divadlo pro děti; historické drezíny, modelová a zahradní železnice, funkční Četnická stanice; výstava historie železnice; jízdy historických autobusů, tržiště místních produktů.
Bezdružice - Kokašice – Cebiv
310.072 310.072


Sat 8.8. - Sun 9.8.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 8.8. - Sun 9.8.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 8.8. - Sun 9.8.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 8.8. - Sun 9.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 8.8. - Sun 9.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sat 8.8. - Sun 9.8.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 8.8. - Sun 9.8.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810


Sat 8.8. - Sun 9.8.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 8.8. - Sun 9.8.

Kadaň 8.25 - Krásný Dvůr 9.11
Krásný Dvůr 9.15 - Radonice u Kadaně 9.42
Radonice u Kadaně 9.52 - Kadaň-Prunéřov 10.42
Kadaň-Prunéřov 10.50 - Podbořany 12.04
Podbořany 12.10 - Kadaň 13.14
Kadaň 14.25 - Radonice u Kadaně 15.05
Radonice u Kadaně 15.16 - Krásný Dvůr 15.43
Krásný Dvůr 15.47 - Kadaň-Prunéřov 16.42
Kadaň-Prunéřov 16.50 - Podbořany 18.02
Podbořany 18.22 - Kadaň 19.28

810 810


Sat 8.8. - Sun 9.8.
otevřeno 10.00-16.30, vstupné 50/25 Kč
Olomouc, depo


© 2001 - 2015 ŽelPage - Webmaster
Please provide updates to kalendar@zelpage.cz.
List of events is based on information released by event organizers. Readers are encouraged to contact organizers directly for more details and up to date information as our list may not be complete, fully accurate or may include processing mistakes. Zelpage is not able to provide details on events organised by third parties.