Světlá nad Sázavou
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:04 | 4:05 | 5900 | Havlíčkův Brod (3.51) | Kolín (5.16) | ||
4:14 | 5940 | Kolín (5.16) | ||||
4:19 | 4:20 | 5931 | Čáslav (3.37) | Havlíčkův Brod (4.37) | ||
5:09 | 5:10 | 5902 | Havlíčkův Brod (4.53) | Kolín (6.16) | ||
5:12 | 9261 | Kácov (4.00) | ||||
5:14 | 5:15 | R 962 | Havlíčkův Brod (5.00) | Praha-Smíchov (7.04) | Karel Havlíček Borovský | |
5:24 | 5:25 | 8345 | Čáslav (4.43) | Horní Cerekev (7.16) | ||
6:02 | 9262 | Zruč nad Sázavou zastávka (6.59) | ||||
6:09 | 6:10 | 5904 | Žďár nad Sázavou (5.16) | Nymburk hl.n. (7.56) | ||
6:14 | 6:15 | R 960 | Jihlava (5.37) | Praha-Smíchov (8.04) | Kačina | |
6:12 | 6:16 | 9263 | Kácov (4.54) | Havlíčkův Brod (6.36) | ||
6:25 | 6:26 | 5901 | Kolín (5.13) | Havlíčkův Brod (6.43) | ||
6:57 | 9265 | Zruč nad Sázavou zastávka (5.38) | ||||
7:07 | 7:11 | 5903 | Kolín (6.05) | Havlíčkův Brod (7.29) | ||
7:14 | 7:15 | R 990 | Brno hl.n. (5.20) | Praha-Smíchov (9.04) | ||
7:16 | 9264 | Zruč nad Sázavou (8.15) | ||||
7:10 | 7:18 | 5930 | Havlíčkův Brod (6.53) | Čáslav (8.01) | ||
7:39 | 7:40 | R 975 | Praha jih (5.43) | Brno hl.n. (9.40) | Jan Blažej Santini | |
8:14 | 8:15 | R 988 | Brno hl.n. (6.20) | Praha-Smíchov (10.04) | Doubrava | |
8:12 | 8:15 | 9203 | Čerčany (5.03) | Havlíčkův Brod (8.36) | ||
8:07 | 8:16 | 9200 | Havlíčkův Brod (7.49) | Čerčany (10.53) | ||
9:08 | 9:09 | 5906 | Havlíčkův Brod (8.51) | Kolín (10.14) | ||
9:14 | 9:15 | 5935 | Čáslav (8.30) | Havlíčkův Brod (9.33) | ||
9:39 | 9:40 | R 977 | Praha-Smíchov (7.46) | Brno hl.n. (11.40) | Porta coeli | |
10:14 | 10:15 | R 986 | Brno hl.n. (8.20) | Praha-Smíchov (12.04) | Sázava | |
10:07 | 10:16 | 9202 | Havlíčkův Brod (9.48) | Čerčany (12.53) | ||
11:13 | 9205 | Praha-Libeň (6.52) | ||||
11:09 | 11:17 | 5905 | Kolín (10.05) | Havlíčkův Brod (11.34) | ||
11:12 | 11:18 | 5908 | Havlíčkův Brod (10.55) | Kolín (12.24) | ||
11:39 | 11:40 | R 979 | Praha-Smíchov (9.46) | Brno hl.n. (13.41) | Barbora | |
11:43 | 9204 | Čerčany (14.26) | ||||
12:14 | 12:15 | R 984 | Brno hl.n. (10.20) | Praha-Smíchov (14.04) | Svratka | |
12:43 | 9207 | Čerčany (9.09) | ||||
12:46 | 12:47 | 5907 | Kolín (11.43) | Havlíčkův Brod (13.04) | ||
13:29 | 13:30 | 5910 | Havlíčkův Brod (13.12) | Kolín (14.34) | ||
13:39 | 13:40 | R 981 | Praha-Smíchov (11.44) | Brno hl.n. (15.40) | Lipnice | |
13:43 | 9206 | Praha-Libeň (17.43) | ||||
14:14 | 14:15 | R 982 | Brno hl.n. (12.20) | Praha-Smíchov (16.04) | Vysočina | |
14:43 | 9209 | Čerčany (11.14) | ||||
14:46 | 14:47 | 5909 | Kolín (13.42) | Havlíčkův Brod (15.05) | ||
14:50 | 14:51 | 5912 | Havlíčkův Brod (14.33) | Kolín (15.54) | ||
15:30 | 15:32 | 9267 | Ledeč nad Sázavou (15.03) | Havlíčkův Brod (15.50) | ||
15:35 | 15:36 | 5914 | Havlíčkův Brod (15.18) | Kolín (16.39) | ||
15:39 | 15:40 | R 983 | Praha-Smíchov (13.46) | Brno hl.n. (17.40) | Vysočina | |
15:41 | 9208 | Čerčany (18.46) | ||||
16:09 | 16:10 | 5911 | Kolín (15.05) | Havlíčkův Brod (16.27) | ||
16:14 | 16:15 | R 980 | Brno hl.n. (14.20) | Praha-Smíchov (18.04) | Lipnice | |
16:39 | 16:40 | R 985 | Praha-Smíchov (14.46) | Brno hl.n. (18.40) | Svratka | |
16:51 | 16:53 | 9211 | Čerčany (13.03) | Havlíčkův Brod (17.15) | ||
17:14 | 17:15 | R 978 | Brno hl.n. (15.20) | Praha-Smíchov (19.04) | Barbora | |
17:08 | 17:16 | 9266 | Havlíčkův Brod (16.49) | Ledeč nad Sázavou (17.42) | ||
17:16 | 9268 | Zruč nad Sázavou zastávka (18.20) | ||||
17:23 | 17:24 | 5913 | Kolín (16.19) | Havlíčkův Brod (17.41) | ||
17:31 | 17:32 | 5916 | Havlíčkův Brod (17.15) | Kolín (18.35) | ||
17:39 | 17:40 | R 987 | Praha-Smíchov (15.46) | Brno hl.n. (19.40) | Sázava | |
18:12 | 9213 | Čerčany (15.03) | ||||
18:14 | 18:15 | R 976 | Brno hl.n. (16.20) | Praha jih (20.13) | Porta coeli | |
18:12 | 18:17 | 9269 | Ledeč nad Sázavou (17.45) | Havlíčkův Brod (18.36) | ||
18:39 | 18:40 | R 961 | Praha-Smíchov (16.46) | Jihlava (19.23) | Kačina | |
18:32 | 18:41 | 9270 | Havlíčkův Brod (18.14) | Zruč nad Sázavou (19.34) | ||
19:26 | 19:27 | 5915 | Kolín (18.19) | Žďár nad Sázavou (20.45) | ||
19:35 | 9271 | Zruč nad Sázavou zastávka (18.28) | ||||
19:39 | 19:40 | R 989 | Praha-Smíchov (17.46) | Brno hl.n. (21.42) | Doubrava | |
19:41 | 9272 | Zruč nad Sázavou (20.41) | ||||
19:37 | 19:44 | 5918 | Havlíčkův Brod (19.19) | Kolín (20.47) | ||
20:14 | 20:15 | R 972 | Brno hl.n. (18.20) | Praha jih (22.13) | ||
20:35 | 9273 | Zruč nad Sázavou (19.43) | ||||
20:39 | 20:40 | R 991 | Praha-Smíchov (18.46) | Brno hl.n. (22.40) | ||
21:39 | 21:40 | R 963 | Praha-Smíchov (19.46) | Havlíčkův Brod (22.00) | Karel Havlíček Borovský | |
21:41 | 9274 | Kácov (22.55) | ||||
22:45 | 9217 | Čerčany (19.03) | ||||
22:48 | 22:49 | 5932 | Havlíčkův Brod (22.30) | Čáslav (23.37) | ||
22:53 | 22:54 | 5917 | Kolín (21.49) | Havlíčkův Brod (23.08) | ||
22:55 | 9276 | Ledeč nad Sázavou (23.20) | ||||
23:47 | 23:48 | R 965 | Praha-Smíchov (21.44) | Havlíčkův Brod (0.08) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci