Os 5906 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 8.51 | ||||
Havlíčkův Brod-Perknov | 8.55 | 8.56 | |||
Okrouhlice | 9.00 | 9.00 | |||
Pohleď | 9.04 | 9.04 | |||
Světlá nad Sázavou | 9.08 | 9.09 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 9.12 | 9.12 | |||
Sázavka | 9.17 | 9.18 | |||
Leština u Světlé | 9.22 | 9.23 | |||
Nová Ves u Leštiny | 9.26 | 9.26 | |||
Vlkaneč | 9.29 | 9.30 | |||
Golčův Jeníkov město | 9.37 | 9.38 | |||
Golčův Jeníkov | 9.41 | 9.42 | |||
Horky u Čáslavi | 9.46 | 9.46 | |||
Čáslav | 9.51 | 9.53 | |||
Třebešice | 9.57 | 9.58 | |||
Církvice | 9.59 | 10.00 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.03 | 10.04 | |||
Hlízov | 10.06 | 10.07 | |||
Kolín | 10.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci