R 977 „Porta coeli“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 7.46 | ||||
Praha hlavní nádraží | 7.53 | 8.05 | |||
Praha-Libeň | 8.11 | 8.12 | |||
Kolín | 8.44 | 8.46 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.55 | 8.56 | |||
Čáslav | 9.04 | 9.06 | |||
Golčův Jeníkov město | 9.16 | 9.17 | |||
Světlá nad Sázavou | 9.39 | 9.40 | |||
Havlíčkův Brod | 10.00 | 10.02 | |||
Přibyslav | 10.14 | 10.15 | |||
Žďár nad Sázavou | 10.27 | 10.29 | |||
Křižanov | 10.44 | 10.45 | |||
Tišnov | 11.12 | 11.13 | |||
Brno-Královo Pole | 11.28 | 11.29 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci