..: PONT: Poukázky na jízdenky Českých drah za poloviční cenu :..

Reklama Pont na jízdenky ČD, foto: Josef Petrák Praha/Hradec Králové/Ostrava — Letošní rok bude zřejmě patřit v oblasti železničních tarifů všemožným poukázkám na jízdenky Českých drah, které nabízely různé prodejní řetězce. Pokud pro vás není cesta cílem a nechali jste si ujít jak ČD Net v prodejnách Lidl a Elfíkovy krabičky s poukázkami na jízdenky SoNe v supermarketech Kaufland, stále máte hned několik možností jak ušetřit proti zákaznickému jízdnému. Psali jsme o supermarketech Globus, který v létě nabízel poukázky na zpáteční jízdenky v jakékoliv trase za smrtelně nízkou cenu. Ta se nakonec ukázala chybou jednoho z řadových pracovníků generálního ředitelství. Poukázky aktuálně v nabídce Globusů nejsou. Přesto nemusíte zoufat, že byste už museli přejít na zákaznický tarif. Bez povšimnutí zůstal poslední z distributorů – prodejny občerstvení a potravin Pont. Ty nabízí poukázky na jednosměrné jízdenky Českých drah s možností výměny do konce roku 2010; nyní však s 50% slevou.

V nabídce čtveřice prodejen Pont jsou poukazy na jednoduché jízdenky na jednadvacet různých železničních relací. Zakoupit je můžete výhradně na prodejnách v Praze na chodovském kancelářském komplexu The Park v budově, kde sídlí společnosti Sony a Oracle, na Ústředním autobusovém nádraží Praha–Florenc, v Ostravě na svinovském nádraží a také v Hradci Králové ve fakultní nemocnici. Kromě toho je možné si poukázky rezervovat přes internet a vyzvednout v sídle společnosti v Praze–Michli. Zajímavé se stávají díky listopadové nabídce „dva poukazy za cenu jednoho“ — např. zpáteční jízdenku Praha – Brno tak zakoupíte za cenu 200 korun. Proti nejlevnější nabídce Českých drah, eLiškám zakoupeným v předprodeji, tak ušetříte celou stokorunu. Kompletní seznam nabídek, mezi kterými najdeme krajská města České republiky, najdete na webu prodejce.

Slevová nabídka 1 + 1 je nabízena pouze v listopadu. Uvítají ji zejména ti, kteří potřebují cestovat v pracovních dnech a nechtějí stát frontu u pokladen – poukazy lze vyměnit nejen na pokladnách ČD, ale i přímo u průvodčích ve vlaku.

Zdroj: PONT/JP Servis


Josef Petrák Poslat mail autorovi | 8.11.2010 (17:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Tarify

More from Česká republika (celá)


  1 2 3 4 5 ... 13      Zpráv na stránku:   
20.11.2010 (12:22)  
Matěj Sobotka

ano :)
19.11.2010 (20:58)  
Chtěl bych se zeptat na Elfíkovu krabičku. Může se bez problému jet s tou celosíťovou jízdenkou za 100 kč jet Pendolinem do Břeclavi? Rezervaci mám samozřejmě dokoupenou.
18.11.2010 (16:56)  
Na obou nádražích, kde jsem zatím vyměňoval poukazy neměli problém s prodloužením trasy a přidáním přestupních míst, ač pro spoj mezi Brno - Ostrava nelogicky. (chtěl jsem Brno - Ostrava přes Studénku a zároveň Veřovice a bylo mi bez problémů vyhověno) Pokud to teda dobře chápu, dá se jet odkudkoliv kamkoliv na jakoukoliv jízdenku...
Registered user M 
12.11.2010 (12:12)  
Ja nerikam, ze je to nelegalni, jen ze je to vyjebani:-)
I u tech dani je obvykle, ze jsou zname jiz prvniho ledna, nikoliv az prvniho listopadu...
12.11.2010 (9:26)  
M
Proto také stát oficiálně nesníží příspěvky na stavebko, pouze je zatíží srážkovou daní 50%, neb daně nejsou vázány žádnou smlouvou a stát s nimi může šoupat jak chce. Quod licet iovi...
Registered user Anowis 
11.11.2010 (20:34)  
Dnes mi velmi sympatická prodavačka na Florenci velmi asertivně řekla, že jízdenky Praha Ústí, NEMAJÍ.. Kdo ví co je to za srandysty.
11.11.2010 (13:01)  
Tak jsem si spočítal, kolik jsem utratil loni a kolik letos, a s překvapením zjišťuji, že letos se super akčními nabídkami z obchoďáků jezdím stejně draze (nebo spíš levně) jako loni, kdy žádné takové nabídky nebyly. Zajímavé překvapení.
11.11.2010 (11:39)  
Kde se přišlo na tu slevu 1 + 1? Na webu pontu ani jinde jsem nic nenašel.
Registered user M 
11.11.2010 (1:32)  
babilon - no byla by to zajimava tahanice:-) 25% z jizdenek ale uhadas tezko. Skoda prece vznika tim, ze mam neco zbytecneho (In-karta, ktera uz k nicemu neni) a ne tim, ze neco nedostanu a to ani potom zpetne, protoze vsecny ty jizdenky jsem kupoval uz za stavu, ktery jsem znal.
Na rozdil od nakupu In-karty, se kterou by se mnou pak vyjebali...

Snadnej priklad - v lednu 2010 jsem uzavrel stavenko na dva roky. Ze mi nedaji nakej ten bonus za 2010, tak to vyjebani je, protoze jsem to proste takhle kalkuloval a kdybych to vedel, tak ty prachy dam jinam. Ze mi ale nedaji bonus za 2011, tak to problem neni, protoze se to tyka budoucnosti a zadna skoda dosud nevznikla, ani jsem nezaplatil nic zbytecne. No, tak to vidim ja:-)
10.11.2010 (19:59)  
Koupil jste si kartu, abyste mohl jezdit Praha-Pardubice za 102 Kč
Ono je v tarifu uvedeno, že po celé 3 roky budu mít zafixované ceny? Není - je tam zafixovaná sleva. A je tam právě proto, aby ji měl zákazník garantován po celou dobu platnosti, na rozdíl od Karty Z(ajíc), kdy neměl garantováno vůbec nic a podle toho s tím taky tariféři zacházeli. A jako škodu bych neuvažoval podíl z 990 Kč, ale 25 % ze všech zaplacených jízdenek.

prostě zlevním InKartu na 1 Kč
Nejsem právník, ale přijde mi to průchodné.
  1 2 3 4 5 ... 13      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko