..: Kalendář 2010 vychází :..

Kalendář ŽelPage 2010 - titulka, foto: ŽelPagePraha - Dobrá zpráva pro všechny naše příznivce. Již čtvrté vydání kalendáře ŽelPage, tentokrát na rok 2010, je v tiskárně a brzy se objeví všude tam, kde jste ho vloni kupovali. A nebude stát ani jedinou korunu navíc.

Do příštího týdne si ho navíc můžete předobjednat jen za 99 Kč*.

Kalendář se opět snaží zachytit železniční současnost v našich zemích objektivy autorů fotogalerie ŽelPage. Zpracování kalendáře je tradičně v rukou nakladatelství Ermat Praha, takže vysokou kvalitu přípravy i tisku dosaženou v předchozích letech jistě znovu naplníme. Věříme, že vám opět uděláme radost.

Kalendář ŽelPage 2010 - leden, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - únor, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - březen, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - duben, foto: ŽelPage
Kalendář ŽelPage 2010 - květen, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - červen, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - červenec, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - srpen, foto: ŽelPage
Kalendář ŽelPage 2010 - září, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - říjen, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - listopad, foto: ŽelPage Kalendář ŽelPage 2010 - prosinec, foto: ŽelPage

Seznam prodejců bude postupně doplňován. Pokud se chcete stát prodejcem, kontaktujte nás, prosím, na email shop@zelpage.cz. Koupí a distribucí kalendáře pomáháte tomuto webu.

* zvýhodněná cena 99 Kč platí pouze pro včas uhrazené objednávky podané před zahájením prodeje kalendáře prostřednictvím eshopu www.zelpage.cz, zásilky budou distribuovány po dodání kalendáře v červnu 2009


Redakce ŽelPage Poslat mail autorovi | 24.5.2009 (7:28)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on ŽelPage

More from Česká republika (celá)


  1 2 3 4 5 ... 11      Zpráv na stránku:   
Registered user PleskyCZ  mail  
26.09.2009 (18:40)  
Kde se všude prodával v Pardubicích?
Registered user Sim 
15.06.2009 (15:58)  
V patek na me cekal balicek s dvojici kalendaru a od te doby uz u me na zdi decka mavaj na pendolino. Diky
05.06.2009 (21:56)  
Kalendář je na světě, předprodej ukončen. Díky za důveru.
Uhrazené objednávky budou vyřízeny po víkendu.
31.05.2009 (14:53)  
Ještě jedna drobnost - docela mě pobavila poznámka ke srovnání kvality kalendáře ČD.
Je to asi něco ve stylu když strejci v hospodě po pátým pivu kritizujou hru divizního týmu svý vesnice - s tím že včera v telce ten real madrid hrál o dost líp...

PS. V předchozím příspěvku jsem měl špatně nakonfigurováno nastavení zobrazení emailu a "vzkazu" - teď už by to mělo být ok...
31.05.2009 (14:44)  
Dobrý den,
přiznám že až doposud jsem byl jedním z anonymních návštěvníků, kteří si sem občas přijdou prohlédnout pěkné fotky "mašinek". Až tato diskuze mě donutila se zaregistrovat a zareagovat.

Ještě dříve, než se vyjádřím ke kalendáři bych chtěl všem správcům zdejšího webu poděkovat za to, co pro nás dělají. Ale obávám se, že to jen málokdo dokáže ocenit - myslím že i zde se ukazuje typicky česká mentalita - "kousat ruku co nás krmí".

Ke kalendáři - ano, pokud se na něj podívám z úhlu pohledu agresivního fotonadšence, co ve volných chvílích objetivem své zrdcadlovky mlátí amatérské "cvakaly" s kompakty - pak mají zdejší kritici pravdu. Kalendář je suchý, nudný, chybí mu umělecké ambice, a (doplňte libovolnou frázi umělecké kritiky nebo recenze mirky spáčilové)...

Když se ale na ně podívám se zdravým rozumem a uvědomím si, co obnáší provoz webu a vytvoření kalendáře, nezbývá mi než hluboce se poklonit a objednat si ho.

Petr Kratochvíl
Chip

PS: jsem optimista a tak si dovolím navrhnout veselé řešení a elegantní umlčení všech zdejších kritiků. Navrhuji, aby se všichni zdejší příznivci "umělekého kalendáře" spojili a vytvořili "výbor pro umělecký kalendář". Ten poté vybere umělecky vhodných 12 snímků, ze kterých vytvoří dílo, které si do NG objedná i knížák. Veškeré náklady si pochopitelně budou hradit, protože v tomto případě jde o výhodnou investici, proti které je nákup akcií developera Orco jen slabým odvarem. Umění zdar...
27.05.2009 (14:50)  
Zdenda: Díky za reakci.
Zkusím přecijen nastínit náhled té naší "druhé strany"
Tvůrci stránek jsou stále stejní
jojo, jsou to mnohdy už dost staří morousové :-)
Ne ale vážně, ŽelPage pouze číst a povrchně kritizovat v komentářích pod anonymní přezdívkou není žádný kumšt, to bych uměl taky. V tom všem co tu máme si přece každý kritik vždy něco chybného najde. Bohužel z více než 10000 čtenářů denně se o obsah jakžtakž pravidelně stará necelých 20, další necelá stovka si to rozdává na život a na smrt v komentářích a domnívá se, že má rozhodovat o tom, co chce i těch víc než 9900 dalších mlčících čtenářů. Proto semtam těch 20 seřve, protože na to má přece svaté právo a je jich víc :-) Kupodivu se jakýkoliv 21. objeví jen zřídka.
neuvěřitelně hákliví na jakoukoli kritiku, která je na těchto stránkách naštěstí vedena víceméně kultivovaně
možná chyba, že jsem to v předchozím příspěvku nenapsal jasněji - ten výrok o kritických příspěvcích je především o té třetině příspěvků např. pod touto zprávou, která je kvůli rozporům s pravidly uživatelům skrytá a která ten zápal pro volnočasovou práci dokáže hodně ochladit - nakonec ten kalendář už mohl být hotov před třemi měsíci, kdyby podobně "konstruktivní" příspěvky projekt neposlali k ledu, protože se mu v tu chvíli už nikdo nechtěl věnovat.
Věřím, že na kritiku vstřícně reagovat dokážeme, a že i toto vlákno je toho důkazem, ale vidět namísto nabídek kam všude jsem jako angažovaný čtenář, který sem chodí rád a kterému není jedno, jestli tu tento server bude i za rok, ochoten domluvit prodej kalendáře subjektivní nářky formulované jako neotřestitelné fakty na téma kolik kterých lokomotiv a námětů v něm je - v době kdy to letos stejně už nikdo nezmění - ani nám, ani autorovi, ani čtenářovi už nic konstruktivního nepřinese. Jak už jsem naznačil, rádi se na to těch, co si kalendář koupí, před přípravou příštího kalendáře zeptáme.
Není se čemu divit, že na ofenzivní kritiku volnočasových aktivit sem tam i někomu zevnitř ujednou nervy a na rejpanec vyjede revanšem, byť je to proti pravidlům. Nechci tu spekulovat o tom, kde se na českém webu takový styl jednání vzal, ale rozhodně nás netěší a nepomáhá nám.

Můžeme si o tom kdyžtak povídat dál na foru ve vzkazích redakci, s kalendářem 2010 to totiž v podstatě souvisí jen tím, že se to díky tomu otevírá.

No, abych jen nenaříkal, kalendář bude dodán do 8. června a následně rozeslán. Pokoušíme se zajistit jeho distribuci na červnové akce. Za nabídky budeme vděční.
Registered user zdenda 
26.05.2009 (17:20)  
Diskuse dočtena až sem a zase mám pocit tentýž jako u nějakého kontroverzního tématu na zelpage. Tvůrci stránek jsou stále stejní. Šikovní a zapálení pro svou volnočasovou práci, ale neuvěřitelně hákliví na jakoukoli kritiku, která je na těchto stránkách naštěstí vedena víceméně kultivovaně. Nevím proč nejen na mě působí admini jako skupinka hnidopoichů uraženě reagující. Čest Charymu, který se nad to dokáže povznést jako jediný z nich.
A čest kalendáři:-)
Editor or ŽelPage Administrator Chary  mail  
26.05.2009 (11:57)  
Pokud by někdo další měl ještě zájem o Kalendář ŽP 2009 za doprodejovou cenu Kč 50,-, nechť pošle buď navýšenou částku, anebo druhý převod, a do poznámky pro příjemce dá "kalendář 2010+2009". Pro jistotu může poslat vzkaz třeba mě. Až bude hotov kalendář 2010 a začne rozesílání předobjednávek, budou mu zaslány oba v jedné zásilce.
Registered user Sim 
26.05.2009 (11:32)  
Samosebou pocet prodanych kusu vloni/letos neco o vhodnosti zvolenych fotek rekne, na stranu druhou je potreba podotknout, ze by se to melo vztahovat k poctu "oslovenych" potencialnich kupcu. To znamena, pokud se vezmou pocty prodanych pres eshop, tak to vztahnout treba k poctu registrovanych v dobe objednavek (takze rekneme kveten - cerven) a tak podobne. To neni mysleno jako rypani, ale jen pripomenuti faktu, ze statistika dokaze rict cokoliv, pokud s ni nekdo umi zachazet.

A druha vec - mysleno naprosto vazne - jak pise Chary, ze jsou k dispozici jeste nejake kousky letosniho kalendare... jakym zpusobem je mozne ho ziskat? Zajem mam, ale objednavku letosniho uz jsem vyridil, vcetne zaslani penez na ucet a dalsi postovne by se mi kvuli tomu letosnimu platit nechtelo => je mozne 2009 pribalit k tomu 2010 i presto, ze penize pujdou dalsim prevodem?
26.05.2009 (7:50)  
Pro představu - negativních ohlasů je pár, většina "překvapivě" opakovaných, přesvědčených, od anonymních a jinak neaktivních nebo dokonce z přesvědčení vše co se zde objeví, tedy logicky i úspěšný kalendář kritizujícíh "uživatelů", kterým zjevně o nic většího než rozsévat hněv a zlobu případně vyřídit si osobní účty nejde.
Zajímalo by mne konkrétně v této diskuzi, kolik je zde uvedených rozsévačů splňujících podmínku anonymity, pasivity na ŽP; kde je ta "hora" anonymních jmen. (Vidím tu akorát tak jednoho čistě anonymního, vyhraněně negativního přispěvovatele; když nepočítám hrubost MG).
  1 2 3 4 5 ... 11      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko