..: ČD nabídnou v Pendolinu suši :..

Suši v pendolinu, foto: Tomáš Kubovec Praha – České dráhy se rozhodly, že po čase opět zpestří nabídku občerstvení v 1. třídě vlaků SC Pendolino. Každý březnový čtvrtek zde totiž budou dráhy rozdávat japonský pokrm suši zdarma. Tuto informaci potvrdil výkonný ředitel marketingu a komunikace ČD Aleš Ondrůj. „Každý cestující v první třídě, který pojede libovolný březnový čtvrtek pendolinem z Prahy do Ostravy, Vídně nebo Bratislavy, dostane možnost ochutnat suši zdarma,“ vysvětluje Ondrůj. Celá akce je zastřešena projektem »SC Pendolino – Užijte si cestu«, který dráhy před pár dny oficiálně spustily. Svou nabídku v restauračních vozech ovšem zpestřují i DB. V jejich rychlovlacích ICE se tak cestující mohli setkat se širokou škálou pokrmů od exotických specialit až po české vepřo-knedlo-zelo.

Zdroj: Tisková zpráva ČD; foto: Tomáš Kubovec.


Samir Lepara | 5.3.2009 (17:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Dopravci

More from Česká republika (celá)


  1 2 3 4 5 ... 9      Zpráv na stránku:   
Registered user M 
12.03.2009 (9:38)  
No pozor - poslat do prdele je ale neco jinyho, nez se hadat. To jsem myslel tak, ze kdyz na tebe spusti, navic v zrychlenem tonu, tak se snadno muzes ocitnout zrovna tam, kam jsi ho chtel poslat:-))
Pravda, nikde neni napsane, ze v hadce musi reagovat jeden na druheho:-)
Registered user cocik 
12.03.2009 (3:55)  
M> No, poslat Cinana do pr*ele nebo mu vynadat pripadne pohrozit zavolanim policie, to se da naucit celkem rychle, stejne jako smlouvani o cenach - a zbytek poresi vejskova prevaha a to, ze te nezastrasi, ze se Cinani pri hadani dokazou chovat celkem agresivne. Ale jak rikam, fakt mi prijde ujety resit na druhym konci sveta to, jestli clovek zaplati za taxika v prepoctu stovku a muze se dostat do prusvihu, nebo sto pade a ma to v klidu i s oficialni uctenkou. Ja to mam z letiste domu cca 50 kilometru a platim v taxiku na nase neco kolem ctyrech stovek, takze je taxik paradoxne levnejsi nez kdyz jedeme ve dvou lidech maglevem a metrem.
Registered user M 
11.03.2009 (20:18)  
Tohle nebyl priklad z Prahy a slo stejnou slpolecnost tam i zpet. Akorat koci byl jinej
11.03.2009 (19:02)  
Co je na tom nepochopitelného? Na letišti najdeš jen taxi s taxou 5.20 nebo černochy a ve městě ty za 1.20 (ty ceny ani nevím přesně a zda s nimi olympiáda nezatočila).
Registered user M 
11.03.2009 (18:13)  
Hele aji v Praze jsou firmy co jezdi pod 20, coz je podle mne v pohode.
Ja spis nechapu, jak je mozny, ze trasa tam vyjde neco a trasa zpet uplne jiny cislo:-))

Kazdopadne, neverim, ze cocik se zvladne v cinstine aji hadat. To je podle myho jazyk, kde se da po roce studia tak maximalne pozdravit:-)))
11.03.2009 (13:24)  
Já měl v intrukcích od šéfa z Prahy bus, a levného taxíka na letišti v Pekingu jsem tehdy nikde nesehnal. Jinde pro nás vždy na letiště jezdili (tak prý velí čínská etika) a na letiště už to bývalo i tím taxíkem. Ovšem ve stylu, že přivolali taxíka, zeptali se kolik stojí na letiště, tu částku nám přesně na juan dali a ta se také objevila na taxametru a tu jsme i zaplatili. V Praze by to znělo jako Bémova pohádka, že. Ale pozor, kolem Pekingu jsou městečka, kde oficiální taxikáři nejsou a sehnat náhodně přijetého oficiálního z Pekingu dá trochu lítání.
Registered user Foxx  mail  
11.03.2009 (11:34)  
cocik: Tak víš co, co jsem pochopil tak tam žiješ, znáš prostředí, víš co má co stát a jseš schopnej se hádat. Já zvyklej na taxíky v Praze, čínsky řeknu tak ni chao, tak jsem rád za každej kousek papíru na kterém je napsaná cena a za každé slovo v jazyce kterému rozumím :-)
Jinak už jsem asi v brutálním off-topicu :-)
Registered user cocik 
11.03.2009 (11:13)  
Zrovna v Cine mi jezdeni busem z letiste prijde jako naprosta kravina. Maglev nebo taxik to resi - zvlast ty taxiky tu jsou skoro zadarmo. Kvuli (v prepoctu) usestreny padesati nebo stokorune saskovat nekde po autobusech s kufrem, to se mi fakt nevyplati. Mam jenom jedny nervy. A stejne tak nemusim cerny taxiky - to je tady nejlepsi cesta do prusvihu, protoze se clovek v pripade problemu nedovola zadny pomoci a naopak jeste dostane od policajtu cocku za pokus o danovej unik.
Registered user Foxx  mail  
10.03.2009 (15:41)  
Borovička: Spolu s terminálem 3 snad dokončili i nádraží, které spojuje letiště a centrum. Jinak nějakej shutle v pekáči jezdil. Takovej minibus mercedes, 16 yuanů jednním směrem.
10.03.2009 (13:15)  
Hlavní zásada je odjet z letiště někam do města busem. V Šanghaji jsme to dodrželi nebo pro nás jezdili, v Pekingu jsme vždy narazili. Ale z města to v obou městech lze oficiálními neletištními taxíky (opačně byl k disopzici prakticky jen černý nebo oficiální ale 4x dražší). Ale v tom Pekingu už nedotáhli na letiště nějakou kolejovou dopravu?
  1 2 3 4 5 ... 9      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko