..: Tento víkend v Lomu u Mostu modelářská výstava Modell Show 2004 :..

obrazek Modelářská výstava - Klub železničních modelářů Moldaváček Lom spolu s městem Lom a železničními modeláři z DDM Most zvou všechny malé i velké na výstavu železničních modelů nazvanou Modell Show 2004 do kulturního domu v Lomu. Výstava se koná spolu s Lomskou poutí o víkendu 19. a 20. června a přístupna je po oba dny od 9 do 17 hodin.
Ve velkém sále kulturního domu tak budou moci návštěvníci shlédnout několik různých modelových kolejišť v provozu a přes sto nejrůznějších modelů lokomotiv a vagónů. Zajímavostí určitě bude velké modulové kolejiště H0 z Domu dětí a mládeže v Mostě, které je dlouhé 25 m. Celková délka použitých kolejí je pak přes 60 m, kdy vlak objíždí celé kolejiště při modelové rychlosti 80 km/h necelých 5 minut. Mezi dalšími kolejišti je určitě zajímavý model úzkorozchodné švýcarské Rhétské dráhy v modelové velikosti H0m (há nula em) lomských modelářů. Mezi vláčky pak návštěvníci mohou vidět modely českých i zahraničních lokomotiv a vagónů a to jak zahraniční tovární výroby, tak i od tuzemských výrobců včetně ručně dělaných modelů.
Výstavu doplní modely rádiem řízených letadel janovských modelářů a modely automobilů. Také zde bude prodej modelů a modelářských potřeb a drobné občerstvení. Vstupné činí pouhých 20,- Kč, jedno dítě v doprovodu jednoho dospělého má pak vstup zdarma.
Všichni jsou srdečně zváni.
Podrobnosti také na moldavacek-kzm.wz.cz, odkud pochází i přiložené foto.


JRtrain Poslat mail autorovi | 18.6.2004 (12:42)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Související zprávyopen/close

Další z rubriky Modelová železnice

Další z regionu ČR Ústecký

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Bejelentkezés
 
 
  
 
   Regisztráció

© 2001 - 2020 ŽelPage - Felelősök


Info
informacni okenko