..: Tento víkend v Lomu u Mostu modelářská výstava Modell Show 2004 :..

obrazek Modelářská výstava - Klub železničních modelářů Moldaváček Lom spolu s městem Lom a železničními modeláři z DDM Most zvou všechny malé i velké na výstavu železničních modelů nazvanou Modell Show 2004 do kulturního domu v Lomu. Výstava se koná spolu s Lomskou poutí o víkendu 19. a 20. června a přístupna je po oba dny od 9 do 17 hodin.
Ve velkém sále kulturního domu tak budou moci návštěvníci shlédnout několik různých modelových kolejišť v provozu a přes sto nejrůznějších modelů lokomotiv a vagónů. Zajímavostí určitě bude velké modulové kolejiště H0 z Domu dětí a mládeže v Mostě, které je dlouhé 25 m. Celková délka použitých kolejí je pak přes 60 m, kdy vlak objíždí celé kolejiště při modelové rychlosti 80 km/h necelých 5 minut. Mezi dalšími kolejišti je určitě zajímavý model úzkorozchodné švýcarské Rhétské dráhy v modelové velikosti H0m (há nula em) lomských modelářů. Mezi vláčky pak návštěvníci mohou vidět modely českých i zahraničních lokomotiv a vagónů a to jak zahraniční tovární výroby, tak i od tuzemských výrobců včetně ručně dělaných modelů.
Výstavu doplní modely rádiem řízených letadel janovských modelářů a modely automobilů. Také zde bude prodej modelů a modelářských potřeb a drobné občerstvení. Vstupné činí pouhých 20,- Kč, jedno dítě v doprovodu jednoho dospělého má pak vstup zdarma.
Všichni jsou srdečně zváni.
Podrobnosti také na moldavacek-kzm.wz.cz, odkud pochází i přiložené foto.


JRtrain Poslat mail autorovi | 18.6.2004 (12:42)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Modelová železnice

More from ČR Ústecký

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko