..: ČD Telematika partnerem HC Moeller Pardubice :..

Ilustrační obrázekPardubice - Silného obchodního partnera získal hokejový klub HC Moeller Pardubice. Tím se stala od 1.1.2007 společnost ČD Telematika. "Spolupráce s HC Moeller Pardubice souvisí s naší novou strategií. Díky ní se můžeme stát silným hráčem na trhu. Naším majoritním vlastníkem je společnost České dráhy, které podporují sport. Mně osobně je hokej nejbližší," podotkl generální ředitel společnosti ČD Telematika Stanislav Beneš.

Smlouva byla podepsána na jeden kalendářní rok s opcí. "Nebudeme zveřejňovat finanční detaily, jen mohu říci, že se jedná o spolupráci bezbonusového charakteru," doplnil generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý. "Jsme rádi, že spolupracujeme se společností z oblasti, z níž jsme neměli dosud žádného partnera. V klubu se staráme o 300 dětí, což samozřejmě přináší nějaké náklady. Tento silný partner nám pomůže," dodal generální manažer HC Moeller.

"Skupina České dráhy, jejíž členem je ČD-Telematika, a sport mají k sobě blízko i v dalších oblastech. Týká se to především programu Vlakem za sportem, propojujícího nejrůznější sportovní soutěže se zvýhodněným cestováním vlaky Českých drah," poznamenal Aleš Ondrůj, tiskový mluvčí Českých drah, a doplnil: "Propojení široce populárních sportů, jako je například lední hokej či míčové sporty se společností, která ročně přepraví 180 milionů cestujících, má své přirozené opodstatnění pro úspěšné budování vztahů mezi značkou a zákazníkem."

zdroj: HC Moeller Pardubice, Tisková zpráva ČD Telematika


Railfort Poslat mail autorovi | 7.1.2007 (15:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Legislativa

More from ČR Pardubický


  1 2      Zpráv na stránku:   
Registered user Luxian  mail  
08.01.2007 (20:38)  
MZ: Opravdu nikdo o DB neříká, že jsou státní institucí? Takže vlastně ČD také nejsou státním podnikem, když jsou akciovka ze 100% vlastněná státem. A není takhle z praktického hlediska (ne z právního) celkem jedno, jestli stát vlastní nějaký podnik skrz akcie? Majoritní akcionář má vžy hlavní slovo.
Registered user Luxian  mail  
08.01.2007 (20:28)  
Johnny, ANKU a jim podobní "cenzoři": Za prvé - možná to nesouvisí s článkem, ale já jsem tohle téma nenastolil, ale reagovat snad na něj můžu, či ne?
Za druhé - upozorňujete vždy každého, když se odkloní od vámi požadovaných striktních mantinelů daných obsahem článku? Je celkem dost časté, že se diskuze přesune k jinému tématu. Aspoň do teď jsem tento web považoval za svobodný, na kterém se může diskutovat bez jakýchkoliv omezení, když k tomu situace nahrává. Jestli vy to tak necítíte, tak je to váš problém, ne můj.
Za třetí - (především pro ANKE) - někdo snad říkal, že sexuální orientace je problém? Nevšiml jsem si, že by to z mého příspěvku nějak vyplývalo.
Za čtvrté - když vás tak otravuje číst příspěvky, které se netýkají tématu, tak je jednoduše nečtěte a laskavě neomezujte mojí svobodu.
08.01.2007 (19:11)  
Myslím si, že by si pánové měli zajít do knihovny a zapůjčit si učebnici obchodního práva, seznámit se s tím, co se skrývá pod pojmy obchodní společnost, co to je akciová společnost, státní podnik, národní podnik, družstvo, společnost s ručením omezeným, dále s pojmy státní a soukromé vlastvniství.
Podle těchto "právních odborníků" by totiž tím nejlepším organizátorem železniční dopravy v Evropě byl stát. Švýcarské SBB jsou totiž akciovou společností, jejíž akcie vlastní stát a protože SBB mají významný akciový podil prakticky ve všech ostatních společnostech provozujících drážní dopravy, byly by podle konstrukce "právních odborníků" tyto společnosti "částečně státní". Rovněž DB jsou akciovou společností, jejíž akcie vlastní 100 % stát, ovšem nikdo neříká, že jsou "státní" institucí.
08.01.2007 (16:13)  
Pánové si asi pletou akciovou společnost se státním vlastnictvím, státní podnik jako druh právnické osoby, atd. Reklamu, ať si dělá každý, jakou chce a na jakou má, jen mi prostě nesedí komentář mluvčího firmy A -ČD- ke kreku firmy B -ČD Telematika- i když kdo ví, jaké vztahy ve "skupině ČD" fungují. Mám pocit, že matka zakladatelka bude vládnou tvrdou rukou :D
Registered user ANKU 
08.01.2007 (13:12)  
VB, Šmoula, Luxian: Moc nechápu co to má společného s článkem a už vůbec nechápu, proč by někoho orientace měla být nějaký problém.
Registered user Johnny  mail  
08.01.2007 (4:30)  
-- Šmoula, Luxian: Myslim, ze to nijak nesouvisi s clankem.
-- NIcKON: Nechapu proc by vlastnictvi akcii statem melo byt prekazkou tomu, aby se akciova spolecnost chovala jako akciova spolecnost (delala si reklamu atd). Taky se tu nikdo nepozastavuje nad tim, ze CEZ "cmare" po lokomotivach, v Pardubicich (a nejen tam) je po nem pojmenovana CEZ arena,...,... nevidim rozdil.
Registered user Luxian  mail  
07.01.2007 (23:14)  
Šmoula:
Vždyť se o tom mluví leckde. Nicméně i kdyby to nebyla pravda, myslíš, že ho snad ondrůj zažaluje?
Registered user Johnny  mail  
07.01.2007 (22:51)  
-- Šmoula: Myslim, zes to prave napsal.
07.01.2007 (21:14)  
Teda Venco Burgane, to je tedy od tebe odvážné toto hlásat na veřejnosti. Ještě pokud to nemáš ověřené. Pravda to být může a nemusí. Dávej bacha co říkáš. Já si třeba myslím že Ondůj je také homosexuál, ale nepíšu to někde na veřejnosti. Šťahlavský byl stejnak lepší.
07.01.2007 (20:27)  
A co je ČEZ když cca 60% akcií vlastní stát?
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko