..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9540 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9540
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   5:56  7/-
  Praha-Vysočany  6:05 6:09  2/28 spojů
  Praha-Satalice  6:18 6:19  -/2
  Praha-Kbely  6:21 6:22  
  Praha-Čakovice  6:25 6:26  -/2
  Hovorčovice  6:30 6:30  
  Měšice u Prahy  6:34 6:36  -/2
  Zlonín  6:38 6:38  
  Kojetice u Prahy  6:42 6:42  
  Neratovice  6:46 6:52  -/23 spoje
  Tišice  6:55 6:56  
  Všetaty  7:00   2/26 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster