..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9522 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9522
Řazení vlaku: 854 + Btn750  Detail řazení »
Poznámky: jede v X a +, nejede 24., 25., 31.XII., 1.I., 27.III., 5.VII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   18:22  3/-
  Praha-Vysočany  18:31 18:34  2/28 spojů
  Praha-Satalice  18:43 18:43  -/2
  Praha-Kbely  18:46 18:46  
  Praha-Čakovice  18:50 18:50  -/2
  Hovorčovice  18:54 18:55  
  Měšice u Prahy  18:58 18:59  -/2
  Zlonín  19:01 19:01  
  Kojetice u Prahy  19:05 19:05  
  Neratovice  19:09 19:10  -/34 spoje
  Tišice  19:13 19:14  
  Všetaty  19:17 19:24  2/27 spojů
  Byšice  19:27 19:28  -/2
  Kojovice  19:32 19:32  
  Košátky  19:35 19:35  
  Kropáčova Vrutice  19:39 19:43  -/2
  Zdětín u Chotětova  19:50 19:51  -/2
  Chotětov  19:55 19:56  -/3
  Krnsko  20:03 20:04  
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  20:09 20:11  -/25 spojů
  Mladá Boleslav město  20:17   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster