..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9513 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9513
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   16:36  2/3
  Příšovice  16:41 16:46  -/1
  Loukov u Mnichova Hradiště  16:49 16:50  -/2
  Březina nad Jizerou  16:53 16:54  
  Mnichovo Hradiště  16:59 17:04  -/1
  Bakov nad Jizerou město  17:10 17:10  2 spoje
  Bakov nad Jizerou  17:13 17:13  -/33 spoje
  Mladá Boleslav-Debř  17:18 17:19  -/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  17:25 17:36  -/24 spoje
  Krnsko  17:41 17:41  
  Chotětov  17:49 17:50  -/3
  Zdětín u Chotětova  17:54 17:55  -/2
  Kropáčova Vrutice  18:01 18:02  -/2
  Košátky  18:05 18:05  
  Kojovice  18:08 18:08  
  Byšice  18:12 18:13  -/2
  Všetaty  18:17 18:19  2/13 spoje
  Tišice  18:22 18:23  
  Neratovice  18:26 18:27  -/32 spoje
  Kojetice u Prahy  18:32 18:32  
  Zlonín  18:36 18:36  
  Měšice u Prahy  18:38 18:39  -/1
  Hovorčovice  18:43 18:43  
  Praha-Čakovice  18:48 18:52  -/2
  Praha-Kbely  18:56 18:56  
  Praha-Satalice  19:00 19:05  -/2
  Praha-Vysočany  19:15 19:16  2/26 spojů
  Praha hlavní nádraží  19:25 19:29  3/-12 spojů
  Praha-Vršovice  19:33   1/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster