..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9512 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9512
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 + 854  Detail řazení »
Poznámky: Praha-Vršovice – Mladá Boleslav hl.n.: nejede 24., 31.XII., Mladá Boleslav hl.n. – Turnov: jede v X a +, nejede 24., 25., 31.XII., 1.I., 27.III., 5.VII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   20:57  2/-
  Praha hlavní nádraží  21:01 21:04  3/-11 spojů
  Praha-Vysočany  21:13 21:14  2/25 spojů
  Praha-Satalice  21:23 21:23  -/2
  Praha-Kbely x21:26 21:26  
  Praha-Čakovice  21:30 21:30  -/2
  Hovorčovice x21:35 21:35  
  Měšice u Prahy  21:38 21:39  -/2
  Zlonín x21:41 21:41  
  Kojetice u Prahy x21:45 21:45  
  Neratovice  21:49 21:55  -/33 spoje
  Tišice x21:59 21:59  
  Všetaty  22:02 22:04  2/11 spoj
  Byšice  22:07 22:08  -/2
  Kojovice x22:12 22:12  
  Košátky x22:15 22:15  
  Kropáčova Vrutice  22:19 22:19  -/2
  Zdětín u Chotětova x22:27 22:27  
  Chotětov  22:31 22:32  -/3
  Krnsko x22:40 22:40  
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  22:45 22:47  -/23 spoje
  Mladá Boleslav-Debř  22:53 22:53  -/2
  Bakov nad Jizerou  22:59 22:59  -/3
  Bakov nad Jizerou město x23:02 23:02  
  Mnichovo Hradiště  23:08 23:09  -/2
  Březina nad Jizerou x23:15 23:15  
  Loukov u Mnichova Hradiště  23:18 23:18  -/2
  Příšovice  23:22 23:23  -/1
  Turnov  23:28   2/3

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster