..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9511 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9511
Řazení vlaku: 854 + Btn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   14:52  2/3
  Příšovice  14:57 14:57  -/1
  Loukov u Mnichova Hradiště  15:01 15:01  -/2
  Březina nad Jizerou  15:04 15:05  
  Mnichovo Hradiště  15:10 15:11  -/2
  Bakov nad Jizerou město  15:16 15:17  4 spoje
  Bakov nad Jizerou  15:19 15:20  -/33 spoje
  Mladá Boleslav-Debř  15:25 15:30  -/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  15:36 15:40  -/34 spoje
  Krnsko  15:45 15:45  
  Chotětov  15:53 15:59  -/21 spoj
  Zdětín u Chotětova  16:03 16:03  -/2
  Kropáčova Vrutice  16:10 16:17  -/2
  Košátky  16:20 16:20  
  Kojovice  16:23 16:23  
  Byšice  16:27 16:28  -/2
  Všetaty  16:32 16:45  2/24 spoje
  Tišice  16:48 16:49  
  Neratovice  16:52 16:54  -/32 spoje
  Kojetice u Prahy  16:58 16:58  
  Zlonín  17:02 17:02  
  Měšice u Prahy  17:04 17:04  -/1
  Hovorčovice  17:08 17:08  
  Praha-Čakovice  17:13 17:14  -/2
  Praha-Kbely  17:18 17:18  
  Praha-Satalice  17:21 17:22  -/2
  Praha-Vysočany  17:30 17:31  2/18 spojů
  Praha hlavní nádraží  17:40   3/-15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster