Os 9510 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha-Vršovice | 15:27 | 2/- | |||
Praha hlavní nádraží | 15:31 | 15:41 | 3/- | 14 spojů | |
Praha-Vysočany | 15:50 | 15:52 | 2/1 | 7 spojů | |
Praha-Satalice | 16:01 | 16:01 | -/2 | ||
Praha-Kbely | 16:04 | 16:04 | |||
Praha-Čakovice | 16:08 | 16:13 | -/2 | ||
Hovorčovice | 16:17 | 16:17 | |||
Měšice u Prahy | 16:21 | 16:21 | -/2 | ||
Zlonín | 16:23 | 16:24 | |||
Kojetice u Prahy | 16:27 | 16:28 | |||
Neratovice | 16:32 | 16:33 | -/3 | 4 spoje | |
Tišice | 16:36 | 16:37 | |||
Všetaty | 16:40 | 16:42 | 2/1 | 4 spoje | |
Byšice | 16:45 | 16:46 | -/2 | ||
Kojovice | 16:50 | 16:50 | |||
Košátky | 16:53 | 16:53 | |||
Kropáčova Vrutice | 16:57 | 16:58 | -/2 | ||
Zdětín u Chotětova | 17:05 | 17:05 | -/2 | ||
Chotětov | 17:10 | 17:11 | -/3 | 1 spoj | |
Krnsko | 17:18 | 17:19 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17:24 | 17:35 | -/3 | 4 spoje | |
Mladá Boleslav-Debř | 17:41 | 17:41 | -/2 | ||
Bakov nad Jizerou | 17:47 | 17:49 | -/3 | 1 spoj | |
Bakov nad Jizerou město | 17:51 | 17:52 | 1 spoj | ||
Mnichovo Hradiště | 17:58 | 17:59 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 18:04 | 18:05 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 18:08 | 18:08 | -/2 | ||
Příšovice | 18:12 | 18:13 | -/1 | ||
Turnov | 18:18 | 3/4 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci