..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9504 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9504
Řazení vlaku: 854 + 3xBtn750 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   11:14  2/-
  Praha hlavní nádraží  11:18 11:23  3/-10 spojů
  Praha-Vysočany  11:32 11:33  2/23 spoje
  Praha-Satalice  11:42 11:42  -/2
  Praha-Kbely  11:45 11:45  
  Praha-Čakovice  11:49 11:50  -/2
  Hovorčovice  11:54 11:54  
  Měšice u Prahy  11:58 11:58  -/2
  Zlonín  12:00 12:01  
  Kojetice u Prahy  12:04 12:05  
  Neratovice  12:09 12:10  -/33 spoje
  Tišice  12:13 12:14  
  Všetaty  12:17 12:26  2/15 spojů
  Byšice  12:30 12:30  -/2
  Kojovice  12:34 12:35  
  Košátky  12:37 12:38  
  Kropáčova Vrutice  12:41 12:42  -/2
  Zdětín u Chotětova  12:49 12:50  -/2
  Chotětov  12:54 12:55  -/3
  Krnsko  13:02 13:03  
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  13:08 13:43  -/27 spojů
  Mladá Boleslav-Debř  13:49 13:52  -/2
  Bakov nad Jizerou  13:58 13:59  -/22 spoje
  Bakov nad Jizerou město  14:01 14:02  1 spoj
  Mnichovo Hradiště  14:08 14:09  -/1
  Březina nad Jizerou  14:14 14:15  
  Loukov u Mnichova Hradiště  14:18 14:19  -/2
  Příšovice  14:23 14:24  -/1
  Turnov  14:29   2/38 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster