..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9503 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9503
Řazení vlaku: 854 + Btn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   5:19  3/4
  Příšovice  5:24 5:24  -/1
  Loukov u Mnichova Hradiště  5:28 5:28  -/2
  Březina nad Jizerou  5:31 5:32  
  Mnichovo Hradiště  5:37 5:38  -/2
  Bakov nad Jizerou město  5:44 5:44  1 spoj
  Bakov nad Jizerou  5:47 5:48  -/32 spoje
  Mladá Boleslav-Debř  5:53 5:53  -/2
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  5:59 6:01  -/34 spoje
  Krnsko  6:06 6:06  
  Chotětov  6:14 6:15  -/21 spoj
  Zdětín u Chotětova  6:19 6:19  -/2
  Kropáčova Vrutice  6:26 6:26  -/2
  Košátky  6:29 6:30  
  Kojovice  6:32 6:33  
  Byšice  6:37 6:37  -/2
  Všetaty  6:41 6:42  2/14 spoje
  Tišice  6:45 6:46  
  Neratovice  6:49 6:52  -/33 spoje
  Kojetice u Prahy  6:56 6:56  
  Zlonín  7:00 7:00  
  Měšice u Prahy  7:02 7:03  -/1
  Hovorčovice  7:06 7:07  
  Praha-Čakovice  7:11 7:12  -/2
  Praha-Kbely  7:16 7:17  
  Praha-Satalice  7:20 7:21  -/2
  Praha-Vysočany  7:28 7:29  2/27 spojů
  Praha hlavní nádraží  7:38 7:44  3/-12 spojů
  Praha-Vršovice  7:48   1/-9 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster