..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9502 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9502
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   8:29  2/-
  Praha hlavní nádraží  8:33 8:38  3/-15 spojů
  Praha-Vysočany  8:47 8:50  1/14 spoje
  Praha-Satalice  8:59 8:59  -/2
  Praha-Kbely  9:02 9:02  
  Praha-Čakovice  9:06 9:07  -/2
  Hovorčovice  9:11 9:11  
  Měšice u Prahy  9:15 9:15  -/2
  Zlonín  9:17 9:18  
  Kojetice u Prahy  9:21 9:22  
  Neratovice  9:26 9:27  -/36 spojů
  Tišice  9:30 9:31  
  Všetaty  9:34 9:36  2/15 spojů
  Byšice  9:39 9:43  -/2
  Kojovice  9:47 9:47  
  Košátky  9:50 9:50  
  Kropáčova Vrutice  9:54 9:54  -/2
  Zdětín u Chotětova  10:01 10:02  -/2
  Chotětov  10:06 10:07  -/3
  Krnsko  10:14 10:15  
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  10:20 10:51  -/45 spojů
  Mladá Boleslav-Debř  10:57 11:02  -/2
  Bakov nad Jizerou  11:07 11:09  -/32 spoje
  Bakov nad Jizerou město  11:11 11:12  1 spoj
  Mnichovo Hradiště  11:18 11:19  -/2
  Březina nad Jizerou  11:24 11:25  
  Loukov u Mnichova Hradiště  11:28 11:28  -/2
  Příšovice  11:32 11:33  -/1
  Turnov  11:38   2/35 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster