..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9500 :..
Číslo vlaku:
 
Os 9500
Řazení vlaku: 854 + Btn750  Detail řazení »
Poznámky: Praha-Vršovice – Všetaty: jede v X, (6) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   4:28  2/-
  Praha hlavní nádraží  4:32 4:37  3/-5 spojů
  Praha-Vysočany  4:46 4:47  2/25 spojů
  Praha-Satalice  4:56 4:56  -/2
  Praha-Kbely  4:59 4:59  
  Praha-Čakovice  5:03 5:06  -/2
  Hovorčovice  5:10 5:11  
  Měšice u Prahy  5:14 5:15  -/2
  Zlonín  5:17 5:17  
  Kojetice u Prahy  5:21 5:21  
  Neratovice  5:25 5:26  -/33 spoje
  Tišice  5:30 5:30  
  Všetaty  5:34 5:43  2/25 spojů
  Byšice  5:46 5:47  -/2
  Kojovice  5:51 5:51  
  Košátky  5:54 5:54  
  Kropáčova Vrutice  5:58 5:59  -/2
  Zdětín u Chotětova  6:06 6:06  -/2
  Chotětov  6:11 6:16  -/31 spoj
  Krnsko  6:23 6:24  
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  6:29 6:31  -/36 spojů
  Mladá Boleslav-Debř  6:37 6:37  -/2
  Bakov nad Jizerou  6:43 6:58  -/22 spoje
  Bakov nad Jizerou město  7:00 7:01  1 spoj
  Mnichovo Hradiště  7:07 7:07  -/2
  Březina nad Jizerou  7:13 7:13  
  Loukov u Mnichova Hradiště  7:16 7:16  -/2
  Příšovice  7:20 7:21  -/1
  Turnov  7:26   3/44 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster