..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 949 :..
Číslo vlaku:
 
R 949
Řazení vlaku: 854 + Btn750 + 854 + 3xBtn750  Detail řazení »
Poznámky: Nejede 24.,31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Tanvald   17:44  -/4
  Velké Hamry  17:50 17:50  -/2
  Plavy  17:52 17:53  
  Jesenný  18:02 18:03  -/2
  Spálov  18:08 18:08  
  Železný Brod  18:12 18:13  -/23 spoje
  Malá Skála  18:20 18:21  -/3
  Turnov  18:30 18:37  3/56 spojů
  Mnichovo Hradiště  18:49 18:49  -/2
  Bakov nad Jizerou  18:57 19:09  -/26 spojů
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  19:19 19:22  -/36 spojů
  Všetaty  19:51 19:53  2/13 spoje
  Neratovice  19:59 20:01  -/33 spoje
  Praha-Čakovice  20:15 20:16  -/3
  Praha-Vysočany  20:29 20:33  2/17 spojů
  Praha hlavní nádraží  20:42 20:45  3/-13 spojů
  Praha-Vršovice  20:49   1/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster