..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 948 :..
Číslo vlaku:
 
R 948
Řazení vlaku: 854 + 5xBtn750 + 854  Detail řazení »
Poznámky: Nejede 24.,31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   17:21  2/-
  Praha hlavní nádraží  17:25 17:30  3/-14 spojů
  Praha-Vysočany  17:40 17:42  2/28 spojů
  Praha-Čakovice  17:56 17:57  -/3
  Neratovice  18:09 18:10  -/33 spoje
  Všetaty  18:16 18:18  2/13 spoje
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  18:47 18:49  -/27 spojů
  Bakov nad Jizerou  18:59 19:00  -/36 spojů
  Bakov nad Jizerou město  19:02 19:03  2 spoje
  Mnichovo Hradiště  19:09 19:10  -/2
  Turnov  19:24 19:27  3/44 spoje
  Malá Skála  19:36 19:37  -/3
  Železný Brod  19:45 19:46  -/33 spoje
  Jesenný  19:54 19:54  -/2
  Plavy  20:04 20:04  
  Velké Hamry  20:06 20:06  -/2
  Tanvald  20:12   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster