..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 947 :..
Číslo vlaku:
 
R 947
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (X)
Jede v (X) a 24.XII.
Souprava (vozy čís. 1-5) odjede dne 24.XII. do Prahy ONJ.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Tanvald   13:41  -/4
  Velké Hamry  13:46 13:47  -/2
  Plavy  13:49 13:49  
  Jesenný  13:59 13:59  -/2
  Spálov  14:04 14:05  
  Železný Brod  14:08 14:15  -/24 spoje
  Malá Skála  14:22 14:23  -/3
  Turnov  14:32 14:36  3/48 spojů
  Mnichovo Hradiště  14:48 14:49  -/2
  Bakov nad Jizerou  14:57 15:09  -/26 spojů
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  15:19 15:20  -/35 spojů
  Všetaty  15:49 15:50  2/17 spojů
  Neratovice  15:56 15:57  -/36 spojů
  Praha-Čakovice  16:11 16:12  -/3
  Praha-Vysočany  16:25 16:26  2/18 spojů
  Praha hlavní nádraží  16:35 16:38  3/-15 spojů
  Praha-Vršovice  16:42   1/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster