..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 944 :..
Číslo vlaku:
 
R 944
Řazení vlaku: 854 + 3xBtn750  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   13:18  2/-
  Praha hlavní nádraží  13:22 13:27  3/-16 spojů
  Praha-Vysočany  13:36 13:37  2/210 spojů
  Praha-Čakovice  13:51 13:52  -/3
  Neratovice  14:07 14:08  -/34 spoje
  Všetaty  14:14 14:15  2/23 spoje
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  14:44 14:49  -/36 spojů
  Bakov nad Jizerou  14:59 15:02  -/37 spojů
  Mnichovo Hradiště  15:09 15:13  -/1
  Turnov  15:27 15:45  2/34 spoje
  Malá Skála  15:54 15:55  -/3
  Železný Brod  16:02 16:10  -/24 spoje
  Jesenný  16:17 16:17  -/2
  Plavy  16:27 16:27  
  Velké Hamry  16:29 16:29  -/2
  Tanvald  16:35   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster