..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 943 :..
Číslo vlaku:
 
R 943
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 + BDtax782 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Tanvald   7:21  -/4
  Velké Hamry  7:26 7:27  -/2
  Plavy  7:29 7:29  
  Jesenný  7:38 7:39  -/2
  Spálov  7:44 7:44  
  Železný Brod  7:47 8:05  -/13 spoje
  Malá Skála  8:13 8:15  -/3
  Turnov  8:24 8:38  3/42 spoje
  Mnichovo Hradiště  8:50 8:51  -/2
  Bakov nad Jizerou  8:59 9:04  -/33 spoje
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  9:14 9:16  -/3
  Všetaty  9:45 9:47  2/13 spoje
  Neratovice  9:53 9:54  -/34 spoje
  Praha-Čakovice  10:08 10:09  -/3
  Praha-Vysočany  10:22 10:23  2/14 spoje
  Praha hlavní nádraží  10:32 10:35  3/-11 spojů
  Praha-Vršovice  10:39   1/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster