..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 942 :..
Číslo vlaku:
 
R 942
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 + 810  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (X)
Souprava (vozy čís. 1-5) přijede v a (+) z Prahy ONJ-odj. jako Sv 29942 v 8.30 h.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   9:02  2/-
  Praha hlavní nádraží  9:06 9:13  3/-11 spojů
  Praha-Vysočany  9:22 9:23  2/24 spoje
  Praha-Čakovice  9:37 9:38  -/3
  Neratovice  9:50 9:55  -/34 spoje
  Všetaty  10:01 10:03  2/22 spoje
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  10:32 10:35  -/37 spojů
  Bakov nad Jizerou  10:45 10:55  -/25 spojů
  Mnichovo Hradiště  11:02 11:03  -/2
  Turnov  11:17 11:25  2/33 spoje
  Malá Skála  11:34 11:34  -/3
  Železný Brod  11:42 11:50  -/25 spojů
  Jesenný  11:58 11:59  -/2
  Plavy  12:08 12:08  
  Velké Hamry  12:10 12:11  -/2
  Tanvald  12:17   -/44 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster