Os 9419 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 12:57 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 13:08 | 13:09 | 1/1 | 9 spojů | |
Praha-Horní Počernice | 13:15 | 13:16 | -/3 | ||
Zeleneč | 13:19 | 13:19 | |||
Čelákovice | 13:27 | 13:28 | -/5 | 2 spoje | |
Lysá nad Labem | 13:35 | 13:37 | 2/- | 7 spojů | |
Ostrá | 13:40 | 13:40 | |||
Stratov | 13:41 | 13:41 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13:45 | 13:45 | |||
Kamenné Zboží | 13:47 | 13:47 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 13:52 | 14:01 | 2/- | 6 spojů | |
Velké Zboží | 14:06 | 14:06 | |||
Poděbrady | 14:09 | 14:10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 14:14 | 14:14 | -/3 | ||
Velký Osek | 14:17 | 14:18 | -/3 | 5 spojů | |
Veltruby | 14:21 | 14:21 | |||
Kolín-Zálabí | 14:25 | 14:25 | |||
Kolín | 14:28 | 5/- | 11 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci