Os 9417 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 11:57 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 12:08 | 12:09 | 1/1 | 3 spoje | |
Praha-Horní Počernice | 12:15 | 12:16 | -/3 | ||
Zeleneč | 12:19 | 12:19 | |||
Mstětice | 12:22 | 12:22 | |||
Čelákovice | 12:27 | 12:28 | -/5 | 4 spoje | |
Lysá nad Labem | 12:35 | 12:37 | 2/- | 4 spoje | |
Ostrá | 12:40 | 12:40 | |||
Stratov | 12:41 | 12:41 | |||
Kostomlaty nad Labem | 12:45 | 12:45 | |||
Kamenné Zboží | 12:47 | 12:47 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 12:52 | 13:01 | 2/- | 7 spojů | |
Velké Zboží | 13:06 | 13:06 | |||
Poděbrady | 13:09 | 13:10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 13:14 | 13:14 | -/3 | ||
Velký Osek | 13:17 | 13:18 | -/3 | 2 spoje | |
Veltruby | 13:21 | 13:21 | |||
Kolín-Zálabí | 13:25 | 13:25 | |||
Kolín | 13:28 | 4/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci