Os 9413 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 9:57 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 10:08 | 10:09 | 1/1 | 5 spojů | |
Praha-Horní Počernice | 10:15 | 10:16 | -/3 | ||
Zeleneč | 10:19 | 10:19 | |||
Mstětice | 10:22 | 10:22 | |||
Čelákovice | 10:27 | 10:28 | -/5 | 2 spoje | |
Lysá nad Labem | 10:35 | 10:37 | 2/- | 3 spoje | |
Ostrá | 10:40 | 10:40 | |||
Stratov | 10:41 | 10:41 | |||
Kostomlaty nad Labem | 10:45 | 10:45 | |||
Kamenné Zboží | 10:47 | 10:47 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 10:52 | 11:01 | 2/- | 6 spojů | |
Velké Zboží | 11:06 | 11:06 | |||
Poděbrady | 11:09 | 11:10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 11:14 | 11:14 | -/3 | ||
Velký Osek | 11:17 | 11:18 | -/3 | 3 spoje | |
Veltruby | 11:21 | 11:21 | |||
Kolín-Zálabí | 11:25 | 11:25 | |||
Kolín | 11:28 | 4/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci