..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 940 :..
Číslo vlaku:
 
R 940
Řazení vlaku: 854 + 5xBtn750 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   7:08  2/-
  Praha hlavní nádraží  7:12 7:23  3/-17 spojů
  Praha-Vysočany  7:32 7:33  2/17 spojů
  Praha-Čakovice  7:47 7:48  -/3
  Neratovice  8:04 8:05  -/32 spoje
  Všetaty  8:11 8:12  2/22 spoje
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  8:41 8:52  -/36 spojů
  Bakov nad Jizerou  9:02 9:03  -/23 spoje
  Mnichovo Hradiště  9:10 9:11  -/2
  Turnov  9:25 9:33  2/34 spoje
  Malá Skála  9:41 9:42  -/3
  Železný Brod  9:49 9:50  -/32 spoje
  Jesenný  9:57 9:58  -/2
  Plavy  10:07 10:08  
  Velké Hamry  10:10 10:11  -/2
  Tanvald  10:17   -/44 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster