Os 9365 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 13:07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 13:14 | 13:15 | 3/- | 6 spojů | |
Praha-Kyje | 13:18 | 13:18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 13:20 | 13:20 | |||
Praha-Běchovice | 13:22 | 13:23 | 1/- | 3 spoje | |
Praha-Klánovice | 13:27 | 13:28 | |||
Úvaly | 13:32 | 13:32 | 1/2 | ||
Tuklaty | 13:35 | 13:35 | |||
Rostoklaty | 13:38 | 13:38 | |||
Český Brod | 13:43 | 3/- | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci