Os 9349 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 18:37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 18:44 | 18:45 | 3/- | 6 spojů | |
Praha-Kyje | 18:48 | 18:48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18:50 | 18:50 | |||
Praha-Běchovice | 18:52 | 18:53 | 1/- | 3 spoje | |
Praha-Klánovice | 18:57 | 18:58 | |||
Úvaly | 19:02 | 19:02 | 1/2 | ||
Tuklaty | 19:05 | 19:05 | |||
Rostoklaty | 19:08 | 19:08 | |||
Český Brod | 19:13 | 19:14 | 2/- | ||
Klučov | 19:17 | 19:17 | |||
Poříčany | 19:20 | 19:20 | 1/- | 3 spoje | |
Tatce | 19:24 | 19:24 | |||
Pečky | 19:26 | 19:27 | 2/- | 3 spoje | |
Cerhenice | 19:30 | 19:30 | |||
Velim | 19:33 | 19:33 | 2/- | ||
Nová Ves u Kolína | 19:35 | 19:35 | |||
Kolín zastávka | 19:39 | 19:40 | |||
Kolín | 19:42 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci