Os 9331 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 6:37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 6:44 | 6:45 | 3/- | 9 spojů | |
Praha-Kyje | 6:48 | 6:48 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6:50 | 6:50 | |||
Praha-Běchovice | 6:52 | 6:53 | 1/- | 5 spojů | |
Praha-Klánovice | 6:57 | 6:58 | |||
Úvaly | 7:02 | 7:02 | 1/2 | ||
Tuklaty | 7:05 | 7:05 | |||
Rostoklaty | 7:08 | 7:08 | |||
Český Brod | 7:13 | 7:14 | 2/- | ||
Klučov | 7:17 | 7:17 | |||
Poříčany | 7:20 | 7:20 | 1/- | 4 spoje | |
Tatce | 7:24 | 7:24 | |||
Pečky | 7:26 | 7:27 | 2/- | 4 spoje | |
Cerhenice | 7:30 | 7:30 | |||
Velim | 7:33 | 7:33 | 2/- | ||
Nová Ves u Kolína | 7:35 | 7:35 | |||
Kolín zastávka | 7:39 | 7:40 | |||
Kolín | 7:42 | 3/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci