Os 9312 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » | |
Poznámky: Pardubice hl.n. – Kolín: nejede 24., 31.XII., Kolín – Praha Masarykovo n.: nejede 24.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 20:17 | 3/- | |||
Pardubice-Svítkov | 20:19 | 20:19 | |||
Pardubice-Opočínek | 20:22 | 20:22 | |||
Valy u Přelouče | 20:26 | 20:26 | |||
Přelouč | 20:29 | 20:30 | 2/- | 2 spoje | |
Lhota pod Přeloučí | 20:33 | 20:33 | |||
Řečany nad Labem | 20:36 | 20:36 | 1/2 | ||
Chvaletice | 20:40 | 20:40 | |||
Kojice | 20:42 | 20:42 | |||
Týnec nad Labem | 20:45 | 20:45 | |||
Záboří nad Labem | 20:47 | 20:47 | 2/- | ||
Starý Kolín | 20:51 | 20:51 | |||
Kolín dílny | 20:54 | 20:55 | |||
Kolín | 20:58 | 21:02 | 2/- | 6 spojů | |
Kolín zastávka | 21:04 | 21:04 | |||
Nová Ves u Kolína | 21:07 | 21:07 | |||
Velim | 21:10 | 21:10 | 1/2 | ||
Cerhenice | 21:13 | 21:13 | |||
Pečky | 21:16 | 21:17 | 1/2 | 1 spoj | |
Tatce | 21:20 | 21:20 | |||
Poříčany | 21:24 | 21:24 | 2/- | 2 spoje | |
Klučov | 21:27 | 21:27 | |||
Český Brod | 21:30 | 21:31 | 3/- | ||
Rostoklaty | 21:34 | 21:35 | |||
Tuklaty | 21:37 | 21:37 | |||
Úvaly | 21:40 | 21:41 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 21:46 | 21:46 | |||
Praha-Běchovice | 21:51 | 21:51 | 2/- | 1 spoj | |
Praha-Dolní Počernice | 21:54 | 21:54 | |||
Praha-Kyje | 21:56 | 21:57 | |||
Praha-Libeň | 22:00 | 22:03 | 2/- | 4 spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 22:12 | II./2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci