Os 9304 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 12:11 | 4/- | |||
Pardubice-Svítkov | 12:13 | 12:14 | |||
Pardubice-Opočínek | 12:17 | 12:17 | |||
Valy u Přelouče | 12:21 | 12:21 | |||
Přelouč | 12:24 | 12:25 | 2/- | 3 spoje | |
Lhota pod Přeloučí | 12:28 | 12:28 | |||
Řečany nad Labem | 12:31 | 12:31 | 1/2 | ||
Chvaletice | 12:35 | 12:35 | |||
Kojice | 12:37 | 12:37 | |||
Týnec nad Labem | 12:40 | 12:40 | |||
Záboří nad Labem | 12:42 | 12:42 | 2/- | ||
Starý Kolín | 12:46 | 12:46 | |||
Kolín dílny | 12:49 | 12:50 | |||
Kolín | 12:53 | 13:02 | 2/- | 13 spojů | |
Kolín zastávka | 13:04 | 13:04 | |||
Nová Ves u Kolína | 13:07 | 13:07 | |||
Velim | 13:10 | 13:10 | 1/2 | ||
Cerhenice | 13:13 | 13:13 | |||
Pečky | 13:16 | 13:17 | 1/2 | 2 spoje | |
Tatce | 13:20 | 13:20 | |||
Poříčany | 13:24 | 13:24 | 2/- | 2 spoje | |
Klučov | 13:27 | 13:27 | |||
Český Brod | 13:30 | 13:31 | 3/- | ||
Rostoklaty | 13:34 | 13:35 | |||
Tuklaty | 13:37 | 13:37 | |||
Úvaly | 13:40 | 13:41 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 13:46 | 13:46 | |||
Praha-Běchovice | 13:51 | 13:51 | 2/- | 3 spoje | |
Praha-Dolní Počernice | 13:54 | 13:54 | |||
Praha-Kyje | 13:56 | 13:57 | |||
Praha-Libeň | 14:00 | 14:03 | 2/- | 10 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 14:12 | II./2 | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci