Os 9300 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » | |
Poznámky: Pardubice hl.n. – Kolín: jede v X, Kolín – Praha Masarykovo n.: nejede 25.XII., 1.I. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 4:06 | 3/- | |||
Valy u Přelouče | 4:13 | 4:13 | |||
Přelouč | 4:16 | 4:17 | 2/- | 4 spoje | |
Řečany nad Labem | 4:21 | 4:22 | 1/2 | ||
Chvaletice | 4:25 | 4:26 | |||
Kojice | 4:27 | 4:28 | |||
Týnec nad Labem | 4:31 | 4:31 | |||
Záboří nad Labem | 4:33 | 4:33 | 2/- | ||
Starý Kolín | 4:37 | 4:37 | |||
Kolín dílny | 4:40 | 4:41 | |||
Kolín | 4:44 | 5:02 | 2/- | 9 spojů | |
Kolín zastávka | 5:04 | 5:04 | |||
Nová Ves u Kolína | 5:07 | 5:07 | |||
Velim | 5:10 | 5:10 | 1/2 | ||
Cerhenice | 5:13 | 5:13 | |||
Pečky | 5:16 | 5:17 | 1/2 | 5 spojů | |
Tatce | 5:20 | 5:20 | |||
Poříčany | 5:24 | 5:24 | 2/- | 6 spojů | |
Klučov | 5:27 | 5:27 | |||
Český Brod | 5:30 | 5:31 | 3/- | ||
Rostoklaty | 5:34 | 5:35 | |||
Tuklaty | 5:37 | 5:37 | |||
Úvaly | 5:40 | 5:41 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 5:46 | 5:46 | |||
Praha-Běchovice | 5:51 | 5:51 | 2/- | 3 spoje | |
Praha-Dolní Počernice | 5:54 | 5:54 | |||
Praha-Kyje | 5:56 | 5:57 | |||
Praha-Libeň | 6:00 | 6:03 | 2/- | 7 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 6:12 | II./2 | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci