..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9032 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9032 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   16:33  -/4
  Poříčí nad Sázavou  16:38 16:38  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16:42 16:42  
  Pecerady  16:46 16:46  
  Týnec nad Sázavou  16:50 17:06  -/22 spoje
  Chrást nad Sázavou  17:08 17:08  
  Krhanice  17:12 17:12  
  Prosečnice  17:16 17:16  
  Kamenný Přívoz  17:19 17:19  
  Jílové u Prahy  17:24 17:26  -/2
  Luka pod Medníkem  17:31 17:32  
  Petrov u Prahy  17:37 17:37  
  Petrov-Chlomek  17:40 17:40  
  Davle  17:43 17:43  -/2
  Davle přírodní park  17:46 17:46  
  Skochovice  17:50 17:50  
  Vrané nad Vltavou  17:53 17:54  -/24 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  17:59 17:59  
  Praha-Zbraslav  18:03 18:08  -/3
  Praha-Komořany  18:11 18:11  
  Praha-Modřany zastávka  18:14 18:15  
  Praha-Braník  18:18 18:19  -/3
  Praha-Krč  18:23 18:24  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  18:30 18:31  2/-11 spojů
  Praha hlavní nádraží  18:35   4/-13 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster