..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9030 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9030 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   15:15  -/4
  Poříčí nad Sázavou  15:20 15:20  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15:24 15:24  
  Pecerady  15:28 15:28  
  Týnec nad Sázavou  15:32 15:36  -/22 spoje
  Chrást nad Sázavou  15:38 15:38  
  Krhanice  15:42 15:42  
  Prosečnice  15:46 15:46  
  Kamenný Přívoz  15:49 15:49  
  Jílové u Prahy  15:54 15:55  -/2
  Luka pod Medníkem  16:01 16:01  
  Petrov u Prahy  16:06 16:07  
  Petrov-Chlomek  16:09 16:09  
  Davle  16:12 16:19  -/2
  Davle přírodní park  16:21 16:21  
  Skochovice  16:26 16:26  
  Vrané nad Vltavou  16:29 16:30  -/25 spojů
  Dolní Břežany-Jarov  16:35 16:35  
  Praha-Zbraslav  16:39 16:40  -/3
  Praha-Komořany  16:44 16:44  
  Praha-Modřany zastávka  16:51 16:51  
  Praha-Braník  16:55 16:56  -/3
  Praha-Krč  17:00 17:01  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  17:07   2/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster