..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9018 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9018 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   20:33  -/4
  Poříčí nad Sázavou x20:38 20:38  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x20:42 20:42  
  Pecerady x20:46 20:46  
  Týnec nad Sázavou  20:50 20:50  -/2
  Chrást nad Sázavou x20:53 20:53  
  Krhanice x20:56 20:57  
  Prosečnice x21:01 21:01  
  Kamenný Přívoz x21:03 21:04  
  Jílové u Prahy  21:09 21:10  -/2
  Luka pod Medníkem x21:15 21:16  
  Petrov u Prahy x21:21 21:21  
  Petrov-Chlomek x21:24 21:24  
  Davle  21:27 21:28  -/2
  Davle přírodní park x21:30 21:30  
  Skochovice x21:35 21:35  
  Vrané nad Vltavou  21:38 21:39  -/22 spoje
  Dolní Břežany-Jarov x21:43 21:43  
  Praha-Zbraslav  21:47 21:48  -/3
  Praha-Komořany x21:51 21:51  
  Praha-Modřany zastávka x21:54 21:55  
  Praha-Braník  21:58 21:59  -/3
  Praha-Krč  22:03 22:04  2/2
  Praha-Vršovice  22:10 22:11  2/-2 spoje
  Praha hlavní nádraží  22:15   4/-4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster