..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9016 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9016 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   18:33  -/4
  Poříčí nad Sázavou  18:38 18:38  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18:42 18:42  
  Pecerady  18:46 18:46  
  Týnec nad Sázavou  18:50 19:18  -/21 spoj
  Chrást nad Sázavou  19:20 19:20  
  Krhanice  19:24 19:24  
  Prosečnice  19:28 19:28  
  Kamenný Přívoz  19:31 19:31  
  Jílové u Prahy  19:37 19:54  -/2
  Luka pod Medníkem  19:59 20:00  
  Petrov u Prahy  20:05 20:05  
  Petrov-Chlomek  20:08 20:08  
  Davle  20:11 20:11  -/2
  Davle přírodní park  20:14 20:14  
  Skochovice  20:18 20:18  
  Vrané nad Vltavou  20:21 20:22  -/21 spoj
  Dolní Břežany-Jarov  20:27 20:27  
  Praha-Zbraslav  20:31 20:31  -/3
  Praha-Komořany  20:35 20:35  
  Praha-Modřany zastávka  20:38 20:38  
  Praha-Braník  20:42 20:43  -/3
  Praha-Krč  20:47 20:48  2/21 spoj
  Praha-Vršovice  20:54   2/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster