..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9015 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9015 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha-Vršovice   17:44  2/-
  Praha-Krč  17:50 17:50  2/24 spoje
  Praha-Braník  17:54 17:55  -/3
  Praha-Modřany zastávka  17:59 17:59  
  Praha-Komořany  18:02 18:02  
  Praha-Zbraslav  18:06 18:07  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  18:11 18:11  
  Vrané nad Vltavou  18:16 18:21  -/24 spoje
  Skochovice  18:23 18:23  
  Davle přírodní park  18:28 18:28  
  Davle  18:31 18:31  -/2
  Petrov-Chlomek  18:34 18:34  
  Petrov u Prahy  18:37 18:37  
  Luka pod Medníkem  18:43 18:43  
  Jílové u Prahy  18:48 18:49  -/2
  Kamenný Přívoz  18:54 18:54  
  Prosečnice  18:56 18:56  
  Krhanice  19:00 19:01  
  Chrást nad Sázavou  19:04 19:04  
  Týnec nad Sázavou  19:07 19:07  -/22 spoje
  Pecerady  19:11 19:11  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  19:15 19:15  
  Poříčí nad Sázavou  19:19 19:19  
  Čerčany  19:24   -/44 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster