..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9013 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9013 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   16:28  5/-
  Praha-Vršovice  16:32 16:33  2/-8 spojů
  Praha-Krč  16:39 16:39  3 spoje
  Praha-Braník  16:43 16:44  -/3
  Praha-Modřany zastávka  16:47 16:48  
  Praha-Komořany  16:51 16:51  
  Praha-Zbraslav  16:55 16:55  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  16:59 16:59  
  Vrané nad Vltavou  17:04 17:15  -/25 spojů
  Skochovice  17:17 17:17  
  Davle přírodní park  17:22 17:22  
  Davle  17:25 17:25  -/2
  Petrov-Chlomek  17:28 17:28  
  Petrov u Prahy  17:31 17:31  
  Luka pod Medníkem  17:37 17:37  
  Jílové u Prahy  17:42 17:43  -/2
  Kamenný Přívoz  17:49 17:49  
  Prosečnice  17:51 17:51  
  Krhanice  17:55 17:56  
  Chrást nad Sázavou  17:59 17:59  
  Týnec nad Sázavou  18:02 18:03  -/21 spoj
  Pecerady  18:07 18:07  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18:11 18:11  
  Poříčí nad Sázavou  18:14 18:15  
  Čerčany  18:20   -/46 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster