..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9011 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9011 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   15:18  5/-
  Praha-Vršovice  15:22 15:23  2/-8 spojů
  Praha-Krč  15:29 15:29  2/22 spoje
  Praha-Braník  15:33 15:34  -/3
  Praha-Modřany zastávka  15:38 15:38  
  Praha-Komořany  15:41 15:41  
  Praha-Zbraslav  15:45 15:46  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  15:50 15:50  
  Vrané nad Vltavou  15:55 15:56  -/23 spoje
  Skochovice  15:58 15:58  
  Davle přírodní park  16:03 16:03  
  Davle  16:06 16:06  -/2
  Petrov-Chlomek  16:09 16:09  
  Petrov u Prahy  16:12 16:12  
  Luka pod Medníkem  16:18 16:18  
  Jílové u Prahy  16:24 16:41  -/2
  Kamenný Přívoz  16:46 16:46  
  Prosečnice  16:48 16:48  
  Krhanice  16:52 16:53  
  Chrást nad Sázavou  16:56 16:56  
  Týnec nad Sázavou  16:59 17:00  -/22 spoje
  Pecerady  17:04 17:04  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17:08 17:08  
  Poříčí nad Sázavou  17:11 17:12  
  Čerčany  17:17   7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster