..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9010 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9010 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čerčany   14:02  
  Poříčí nad Sázavou  14:07 14:07  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  14:11 14:11  
  Pecerady  14:15 14:15  
  Týnec nad Sázavou  14:19 14:20  -/22 spoje
  Chrást nad Sázavou  14:23 14:23  
  Krhanice  14:26 14:27  
  Prosečnice  14:31 14:31  
  Kamenný Přívoz  14:33 14:34  
  Jílové u Prahy  14:39 14:40  -/2
  Luka pod Medníkem  14:45 14:46  
  Petrov u Prahy  14:51 14:51  
  Petrov-Chlomek  14:54 14:54  
  Davle  14:57 15:01  -/2
  Davle přírodní park  15:03 15:03  
  Skochovice  15:08 15:08  
  Vrané nad Vltavou  15:11 15:12  -/23 spoje
  Dolní Břežany-Jarov  15:16 15:16  
  Praha-Zbraslav  15:20 15:21  -/3
  Praha-Komořany  15:24 15:24  
  Praha-Modřany zastávka  15:27 15:28  
  Praha-Braník  15:31 15:36  -/3
  Praha-Krč  15:40 15:41  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  15:47 15:48  2/-8 spojů
  Praha hlavní nádraží  15:52   6/-15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster