..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9009 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9009 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   14:04  5/-
  Praha-Vršovice  14:08 14:09  2/-8 spojů
  Praha-Krč  14:15 14:15  2/21 spoj
  Praha-Braník  14:19 14:20  -/3
  Praha-Modřany zastávka  14:23 14:24  
  Praha-Komořany  14:30 14:30  
  Praha-Zbraslav  14:34 14:34  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  14:38 14:38  
  Vrané nad Vltavou  14:43 14:49  -/22 spoje
  Skochovice  14:51 14:51  
  Davle přírodní park  14:56 14:56  
  Davle  14:59 14:59  -/2
  Petrov-Chlomek  15:02 15:02  
  Petrov u Prahy  15:05 15:05  
  Luka pod Medníkem  15:11 15:11  
  Jílové u Prahy  15:16 15:16  -/2
  Kamenný Přívoz  15:21 15:22  
  Prosečnice  15:24 15:24  
  Krhanice  15:28 15:28  
  Chrást nad Sázavou  15:32 15:32  
  Týnec nad Sázavou  15:34 15:35  -/22 spoje
  Pecerady  15:39 15:39  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15:43 15:43  
  Poříčí nad Sázavou  15:47 15:47  
  Čerčany  15:53   -/48 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster